Hikvision (Хіквіжн)

Hikvision Digital Technology Co., Ltd — провідний виробник та постачальник цифрової продукції для систем відеоспостереження зі штаб-квартирою у Китаї.

Hikvision

Компанія має 30-річний досвід в області дослідження та розвитку технологій цифрового відеоспостереження, які дають перевагу у наданні рішень високого рівня, які задовольняють різні потреби ринку. Hikvision надає передові рішення H.264 для цифрового спостереження промисловості на основі своїх власних запатентованих алгоритмів.

Hikvision

Рішення компанії Hikvision забезпечує безпеку різних сфер діяльності у всьому світі: підприємства роздрібної торгівлі, аеродроми, залізниці, банки, промислові підприємства, стадіони та ін. Одним з показових прикладів є Олімпіада 2008 року у Пекіні — компанія Hikvision поставила свої кращі системи відеоспостереження, забезпечувала технічну підтримку та моніторинг у знаменитому національному олімпійському стадіоні у Пекіні — «Пташиному гнізді», та була нагороджена за видатну участь у забезпеченні Олімпійських ігор 2008 року. Такий успіх дав співробітникам Hikvision мотивацію для розробки ще більш надійної продукції в області систем безпеки та відеоспостереження.

www.hikvision.com

www.hikvision.su

Задати питання

Продукція марки Hikvision на нашому сайті:

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA