NOVUS - системи відеоспостереження

Група компаній AAT HOLDING S.A. була заснована у 1995 році та є одним з лідерів у сфері безпеки у Польщі. Головний офіс компанії знаходиться у Варшаві, а також відділення у всіх великих містах Польщі. З початку діяльності компанії продукція з категорії охорони майна користувалася великою популярністю. У зв'язку з цим у 2000 році компанія випустила на ринок нову марку професійної системи відеоспостереження — NOVUS.

NOVUS

Обладнання NOVUS поширюється в Україні через мережу компаній-партнерів. Компанія «Восток» є таким партнером. У всьому світі питання, пов'язані з безпекою, мають пріоритетне значення, а відеоспостереження є одним з кращих засобів захисту від злочинності.

Сьогодні ринок розділений між дешевими «noname» продуктами та дорогими системами відомих виробників. Обладнання для відеоспостереження Novus заповнює середню нішу, пропонуючи широкий асортимент обладнання високої якості за доступними цінами.

NOVUS

Novus постійно стежить за розвитком нових технологій та впроваджує їх у своє обладнання, прагнучи підвищити його функціональність та забезпечити максимальну відповідність вимогам ринку.

 

Ділова стратегія Novus:

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA