DSSL: Digital Security Systems Lab

DSSL — Digital Security Systems Lab. Візитною карткою DSSL, найбільшого виробника та інтегратора систем відеоспостереження, є торгова марка TRASSIR, яка об'єднує у собі, як інтелектуальне ПЗ, так і професійне обладнання обробки відео.

DSSL

Компанія DSSL є одним з визнаних лідерів в області розробки, виробництва та впровадження систем цифрового відеоспостереження. З моменту свого створення компанія DSSL невідступно слідує стратегії новатора, першою на ринку пропонуючи продукти, що дозволяють вирішувати нестандартні та складні завдання. Проведені дослідження та застосування новітніх алгоритмів допомагають розробляти та впроваджувати передові технології. Так, завдяки діяльності компанії DSSL, завоювали широку популярність прогресивні системи з апаратною обробкою сигналу, став доступним такий перспективний напрямок, як IP-відеоспостереження.

DSSL

Сьогодні DSSL випускає унікальний по сегментації модельний ряд, в якому кожен з продуктів націлений на рішення свого кола завдань, що дозволяє пропонувати споживачеві максимально відповідний по всіх параметрах варіант. У лінійці продукції під торговою маркою TRASSIR, що є основним брендом компанії, можна знайти як потужні системи запису у реальному часі на базі плат з апаратної обробкою, так і широкий вибір бюджетних моделей з різною швидкістю запису, IP-відеосервера. Як альтернативний варіант представлені готові відеореєстратори на базі ОС Linux під торговою маркою StorNix. Компанія приділяє особливу увагу розробці технологій розпізнавання та інтелектуального відеоаналізу, пропонуючи власну технологію розпізнавання автомобільних номерів Auto-TRASSIR та детектор нового покоління iMotionTrassir з використанням технології об'єктного трасування SIMT.

TRASSIR ActiveDome

TRASSIR ActivePOS

Системи виробництва DSSL відомі на ринку безпеки вже понад десять років та зарекомендували себе як легкі у керуванні та надійні відеореєстратори, доступні за ціною більшості споживачів. Досвід компанії включає рішення для об'єктів різного масштабу та галузевої приналежності. Продукції DSSL довірили свою безпеку ММВБ, «РосБізнесКонсалтинг», найбільший в Європі готельний комплекс «Ізмайлово», міжнародні корпорації Coca-Cola, McDonald`s та Nestle, «Газпром», заводи «ТехноНіколь» та багато інших.

Одна з головних цілей компанії — підтримка високого рівня післяпродажного супроводу, орієнтованого на зручність клієнтів та дистриб'юторів. Пакет гарантійної та сервісної підтримки DSSL включає безкоштовне оновлення програмного забезпечення протягом необмеженого часу, два роки гарантії на апаратну частину систем, пільгова заміна обладнання новими моделями, безкоштовна технічна підтримка.

Відеоспостереження TRASSIR з успіхом використовується у комплексних проектах автоматизації.

Відмінно підходить для вирішення завдань контролю на автовагових та відеоспостереження на елеваторах.

www.dssl.ru

Компанія «Восток» — дилер компанії DSSL в Україні.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA