Відеоспостереження на склад

Склад — одне з найважливіших і найбільш вразливих приміщень. Величезна кількість товару, що знаходиться у відносно вільному доступі, відсутність «пищавок» на виході і велика кількість людей, роблять його одним з найпривабливіших місць для злодюжок. Впоратися з крадіжками на складі вам допоможе система відеоспостереження. Важливо знати не тільки її технічні характеристики і функціональні можливості, але і успішність в реальних умовах: наскільки система зручна, надійна, ефективна?

Пропонуємо вам ознайомитися з варіантами, які необхідно використовувати на складі і можливо купити систему відеоспостереження в Дніпропетровську.

Система цифрового відеоспостереження TRASSIR — одна з найфункціональніших систем відеомоніторингу і архівації, унікальний інструмент інтелектуального відеоаналізу і розпізнавання. Функціональні можливості закладені в її програмному забезпеченні, яке єдине для всіх моделей і регулярно оновлюється на безкоштовній основі. Досі тільки TRASSIR дозволяє записувати і відображати в одному відеореєстраторові 64 аналогових відеокамери в реальному часі — 25 кадрів в секунду на кожен канал синхронно зі звуком (при дозволі 704х288 — система DV-H). Або 32 канали 25 кадрів в секунду кожен синхронно зі звуком (при дозволі 704х576 — система DV-F).

Завантаження будь-якого процесора, доступного на поточний момент, буде мінімальним (не більше 30%) при запису всіх 64 каналів. Крім того, TRASSIR — гібридна система, а значить, може бути розширена до 128 і більше каналів за допомогою IP-пристроїв.

Ще один напрямок цифрових систем відеоспостереження — торгова марка «Патріот». Вона призначена для реєстрації, як відео, так і аудіо інформації, а також для багатокамерного відеоспостереження. Ця продукція — оптимальне рішення по організації системи відеоспостереження в таких приміщеннях як: торговий центр, офіс, станції метро, промислові підприємства, військові споруди і т.п. Системи «Патріот» випускаються в двох варіантах: моделі сімейства Pro і моделі сімейства Lite.

Ще одна багатофункціональна програмна платформа, призначена для створення комплексів безпеки будь-якого масштабу — система «Інтелект». Це потужна, функціональна система відеоспостереження, що володіє всіма перевагами розподільної архітектури. Одна з переваг платформи «Інтелект» — можливість інтеграції з іншими системами безпеки, що дозволяє використовувати дані, отримані від однієї системи, в роботі інших систем і створювати на базі цього автоматичні сценарії.

Також представляємо системи IP-відеоспостереження, які дають можливість надавати відеорегістрацію будь-яких віддалених об'єктів (офісів, філій, складів, будинків, прилеглої території). Причому відстань не має особливого значення. Системи IP-відеоспостереження використовують для реєстрації людей (відвідувачів), входів, виходів, як лічильник відвідувачів, для невеликого маркетингу, аналізу, для фіксування шахрайства, крадіжок і як стандартне охоронне відеоспостереження.

Переваги IP (мережевих, Інтернет) відеокамер для організації відеоспостереження та відеоконференцій очевидні, це:

Тематика інтелектуальних систем і рішень достатньо велика. Розвиток ринку цифрового відеоспостереження сприяє поширенню систем інтелектуального відеоаналізу, відеоаналітиці. Існує перелік класичних завдань, з якими відеоаналітика успішно справляється, що підтверджується практичними результатами.

Перерахуємо найбільш популярні з них: розпізнавання автомобільних номерів, осіб, детектування подій. З технологічним розвитком відеокамер їх можливості розширюються. Сьогодні можливо побудувати таку інтелектуальну систему відеоспостереження, в якій комп'ютер відсутній, а всю аналітичну роботу виконують "розумні" камери. Ми використовуємо тільки перевірені і працездатні рішення. Встановити відеоспостереження на складі ви можете, звернувшись в компанію «Восток».

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA