Як вибрати систему відеоспостереження

Якщо ви прийняли рішення придбати систему відеоспостереження, то виникають цілком виправдані питання: як це зробити і яку систему відеоспостереження обрати? Багато споживачів, найчастіше, вимагають від постачальника якісний продукт за мінімальні гроші — це правильне і абсолютно нормальне бажання. Проте вибір — завжди за вами. І він повинен виправдовувати витрачені кошти.

За умови, що ви можете самостійно підібрати компоненти для системи відеоспостереження, ми запрошуємо вас до каталогу товарів і послуг компанії «Восток», зокрема, у розділ «Обладнання для відеоспостереження». У каталозі ви знайдете ціни, технічні характеристики і фото товарів. Ви можете підібрати відеореєстратори, комп'ютерні плати для відеоспостереження, відеокамери та аксесуари, згідно до необхідних вам параметрів, порівняти вибрані моделі за характеристиками. Щоб купити вибрані комплектуючі та системи, вам слід додати їх у кошик. Крім того, у ньому потрібно вказати кількість одиниць продукції, варіанти доставки та оплати, назву вашого підприємства та контактну інформацію про нього. Менеджери компанії «Восток» підберуть необхідні компоненти і сформують рахунок для оплати, відішлють його на зазначений вами номер факсу або по e-mail.

У разі, якщо технічного та інженерного досвіду у вас недостатньо, пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями наших фахівців.

Коли ви обираєте систему відеоспостереження важливо у результаті зупинитись на такому рішенні (і, відповідно, покупці обладнання), яке гарантовано забезпечить виконання завдань. Якщо грошових коштів на купівлю на даний час недостатньо, то, ймовірно, кращим рішенням стане почекати з придбанням або взагалі відмовитися від реалізації даного проекту. Немає сенсу інвестувати гроші в те обладнання, яке себе не виправдає. Необхідно розуміти, що за якість, надійність, довговічність і гарантію відмінної роботи необхідно платити: ніхто не очікує від старенької, вживаної автівки надійної та безвідмовної роботи. Напевне, краще придбати нове авто у фірмовому салоні: яке має гарантію з повним сервісним обслуговуванням. Тому найкращою відповіддю на питання «як вибрати систему відеоспостереження?», на нашу думку, буде відповідь: краще за все вибирати не систему відеоспостереження, а виконавця (продавця/постачальника). Відповідно, слід шукати фахівців з систем відеоспостереження та безпеки.

1.Отже, на початковому етапі вам необхідно визначити основну мету встановлення відеоспостереження: для чого необхідна система. Сформулюйте її в письмовому вигляді. Формулювання можуть бути найрізноманітнішими, але в будь-якому випадку, вони необхідні особисто вам або вашому підприємству.

2. Знайдіть декілька компаній, що пропонують установку систем відеоспостереження. Запропонуйте їм взяти участь у тендері й повідомте мету та завдання.

3. Отримайте письмове підтвердження про бажання взяти участь у конкурсі.

4. Можна, і навіть найчастіше потрібно, покладатися на рекомендації знайомих: це вже свого роду гарантія якості наданих раніше послуг. Запросіть до участі в тендері рекомендованих фахівців. При цьому пам'ятайте, що ви будете платити гроші і користуватися результатами їх роботи.

5. Не переймайтеся занадто. Не слід дуже заглиблюватися у вивчення різних видів відеокамер, плат відеоспостереження, відеореєстраторів, їх параметрів і характеристик: ваше завдання — сформулювати бажаний результат. А потенційні виконавці повинні її уважно вивчити та надати ПИСЬМОВО не тільки таблиці з розрахунками, а крім того й пояснювальну записку, технічне завдання, а також докладні специфікації. При складанні кошторису практично на кожну позицію вимагайте надання специфікації або докладного опису обладнання з характеристиками. На металовироби, стяжки та інші витратні матеріали специфікацію вимагати не обов’язково, але на відеокамери, плати відеоспостереження або DVR, кабельну продукцію, блоки живлення та інше дороге устаткування — детальна специфікація обов’язкова!

6. Цілком можливо, що від вас вимагатимуть конкретизувати окремі питання. Співробітники деяких компаній можуть попросити вас відповісти на них письмово, інші вислухають і запишуть інформацію з ваших слів — відповіді на ці питання важливі, вони дозволяють більш точно зрозуміти виконавцю ваші цілі й завдання в процесі розробки проекту.

7. Якщо ж співробітники компанії-інсталятора все обговорюють лише в усній формі (і ви відчуєте, що їм важливо поговорити, обговорити, розповісти), можете сміливо розлучатися з такою компанією. Вимагайте письмових запитань, пояснень, роз’яснень на всі ваші питання — це єдино вірне і правильне рішення. Окрім того, що письмова інформація збереже ваш дорогоцінний час, вона заощадить кошти, а також забезпечить гарантію досягнення поставленої мети.

8. Відповіді на будь-які ваші питання виконавці повинні надати в письмовій формі. Не соромтеся задавати будь-які питання, наприклад: «Чому пропонована система відеоспостереження така дорога?» Або навпаки: «Чому цей варіант відеоспостереження найдешевший?» «Чим камера відеоспостереження AVZ-12DSF-14-AV відрізняється від запропонованої іншою компанією камери ZAV-140RAS-66-5? Чим обумовлений вибір саме цієї моделі відеокамери? Чому інсталятор вважає, що для цієї зони огляду досить відеокамери 400 ТВЛ? » — пам’ятайте, що все це коштує ваших грошей.

9. Вам не слід соромитися і думати, що спілкування з виконавцем забере багато вашого часу: з’ясовуйте будь-яке незрозуміле вам питання. І якщо у вас залишилися такі (втім, як і будь-якого роду сумніви), заховайте ваш гаманець подалі. Ключові поняття для успішної реалізації будь-якого проекту — це ясність і простота.

10. Якщо вас починають «навантажувати» технічними характеристиками, термінами та словами типу «найефективніша», «це оптимальний вибір», «дуже вигідну пропозицію», можете ліниво позіхнути, і врешті запитати: «Кому пропоноване рішення дуже вигідно? Продавцю? Чи все-ж-таки мені? » Якщо вам, то в проекті ви маєте отримати чітку та ясну відповідь, чому пропонований варіант є найвигіднішим! Надати опис, порівняння та обгрунтований вибір повинен продавець. Купівля системи відеоспостереження повинна бути для вас максимально простою, так само, як мандрівка потягом з міста «А» до міста «Б». Подумайте, кому цікаві характеристики локомотива, напруга мережі, діаметр коліс, висота рейок або кількість шпал?

Резюмуючи, робимо висновок: вибрати систему відеоспостереження досить просто! Вимагайте від виконавців надати всю інформацію в письмовому вигляді: комерційну пропозицію, відповіді на питання, таблицю порівняння, пояснення, договір і, природно, гарантії як установки, так і обслуговування. Такий підхід миттєво відсіє любителів пустити пил в очі. А ті компанії, що залишилися зроблять все у найкращому вигляді: у вас на руках залишаться всі пропозиції, більше того, обгрунтування і порівняння. І тепер дійсно вибір — за вами, та будь-який його варіант буде правильним!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA