Інтеграція 1С 8.2 та системи відеоспостереження

Інтеграція 1С 8.2 торгівлі та системи відеоспостереження дозволяє організувати контроль збору замовлень на складі, формування відправлень, завантаження пакувань в автомобіль.

Дані з 1С вивантажуються у систему відеоспостереження Інтелект або Трассир.

Вибирати та переглядати відео можна по різних подіях та даних з довідника 1С. Також можлива передача даних безпосередньо від облікового обладнання — від електронних ваг, лічильників, вимірників. Інтеграція 1С: Підприємства, облікового обладнання з системою відеоспостереження дозволяє БАЧИТИ що відбувалося насправді. Як упаковувалася продукція, яка це була продукція, сканування штрихових кодів продукції, зважування продукції та пакувань. Відео база дозволяє швидко знайди подію та проаналізувати операції при виникненні будь-яких відхилень. Вигоди рішення — це швидкість і основа для правильних рішень.

Інтеграція в єдиний комплекс дозволяє контролювати найважливіші та складні (в обліку) ділянки підприємства. Для прийняття правильних та правильних рішень є необхідна база.

Інтеграція 1С: Підприємства з відеоспостереженням успішно застосовується на об'єктах роздрібної торгівлі — все касові місця знаходяться під постійним відеоконтролем. Можна проаналізувати будь-який продаж, швидко знайти подію: продаж або повернення товару, сканування дисконтної карти, зважування товару, склад чека, як відбувався продаж при найбільшому чеку, збої у продажах, наприклад — великі проміжки при скануванні товару. Система відеоспостереження дозволяє контролювати мережеві магазини та віддалені торгові точки з єдиного офісу.

На ділянках комплектації замовлень інтеграція 1С: Підприємства та системи відеоспостереження дозволяє вести повний контроль вкладень. Приклад застосування інтеграції — Інтелект-відеоконтроль на оптових складах компанії «ТОП». Кожне вкладення у коробку сканується зі штрихового коду, контролюється, що і як укладається, а так же розподіл по коробках.

Интеграция 1С 8.2 торговли и системы видеонаблюдения

Вигода від застосування інтеграції системи обліку та системи відеоспостереження проявляється відразу — всі спірні замовлення, пересортицю або «недовкладання» можна знайти та розібрати до кожної одиниці продукції. На з'ясування питань «недовкладання» у постачальників та одержувачів йде значна кількість часу. Інтеграція обліку та відео дозволяє вирішити ситуацію за лічені хвилини. При цьому, можна зробити вивантаження відеофрагменту на CD.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA