Moratti

Акумулятори MORATTI

Акумулятор MORATTI

Стартерні акумулятори під маркою Moratti виготовляються на заводі у м. Межіца Словенія. Обсяг виробництва — понад 1,2 млн штук на рік, займає площу — 17.800 м². Другий завод TAB випускає промислові батареї. Обсяг виробництва — понад 750 тис. штук на рік, займає площу — 13.100 м².

Експортується близько 70% у країни європейського союзу та СНД. Мільйони європейців використовують акумуляторні батареї заводу TAB на своїх автомобілів. Завод має міжнародні сертифікати ISO 9001, ISO 140001, ISO/TS 16949, оснащений новітнім обладнанням, у виробництві використовуються останні науково-технічні розробки. Зокрема, на кожному етапі виробництва здійснюється жорсткий контроль якості.

Moratti

Філії компанії працюють у західній та східній Європі. Асортимент Moratti містить АКБ для автомобілів європейського, російського та азіатського виробництва, а також акумулятори для мототехніки та вантажних автомобілів. Акумулятори торгової марки Moratti єдині у світі, на які покупці мають можливість отримати довічну гарантію.

З 2008 року на заводі TAB розроблений та впроваджений новий «нанопроцес» виробництва позитивних пластин для кислотних акумуляторних батарей. І вже зараз, батареї по нанотехнологіях надходять у продаж.

Задати питання

Продукція марки Supoin на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA