ДБЖ для котла

Сучасні газові котли працюють від електрики. При аварійному вимкненні електроенергії необхідне автономне джерело живлення, саме таким є акумуляторна батарея. Але під'єднати акумулятор безпосередньо до газового котла не вийде, тому що він видає тільки постійний струм напругою у 12В або 24В. Для підключення автономного живлення до котла необхідний пристрій, який змінить постійну напругу акумулятора на мережеву змінну 220В. Такий пристрій називається — «джерело безперебійного живлення» (ДБЖ). Його головна та основна функція — перетворювати (інвертувати) постійну напругу від акумулятора в 220В змінного струму. ДБЖ для котлів ще називають інверторами.

ДБЖ для котла

Газові котли для автономного опалення приміщень у наші дні мають високий попит споживачів. Але ні для кого не секрет, що в електромережі іноді пропадає струм. Щоб не позбавляти себе комфортних умов, рекомендуємо купити інвертор для котла та разом з ним акумулятор. При різкому та незапланованому вимкненні електрики, котел буде продовжувати працювати.

Бастіон MX

Щоб котел працював кілька годин за відсутності електрики у мережі просто необхідний інвертор з підключенням до зовнішнього акумулятора. ДБЖ працюють у тандемі зі свинцево-кислотними акумуляторами з напругою 12В або 24В та ємністю від 50Ah до 200Ah.

ДБЖ для котлів

Купити ДБЖ для котла необхідно з урахуванням необхідної потужності та пускових струмів. Потужність інвертора для котла повинна бути у 1,5-2 рази вище номінальної. Електроспоживання сучасних домашніх газових котлів невелике (50—300 Вт — залежно від моделі), можна вибирати ДБЖ з номінальною потужністю від 400 Вт до 900 Вт. Вибирати акумулятор, зокрема за його ємністю, необхідно у залежності тривалості автономної роботи котла (потрібно передбачити кількість годин).

Наші фахівці рекомендують безперебійники для котлів, які добре себе зарекомендували

Всі ДБЖ супроводжуються гарантійним обслуговуванням. Фахівці власного сервісного центру у м. Дніпро усунуть будь-які проблеми у роботі ДБЖ. Якщо причина несправності — виробничий брак, тоді вам повернуть гроші або замінять ваш ДБЖ на новий.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA