Акумулятор для ваг

Акумулятор для ваг — який акумулятор використовувати? Як правильно заряджати акумулятор, щоб продовжити його термін служби?

Сучасні електронні ваги, на відміну від механічних, мають одну особливість: не можуть тривалий час працювати без електромережі. Найпростіше та ефективне рішення — вбудовувані змінні акумулятори. Електронні ваги з зарядженим акумулятором (залежно від характеристик останнього) дозволяють безперебійно працювати в автономному режимі не менше восьми годин.

Акумулятор для ваг

Ваги з акумулятором у наші дні мають високий попит споживачів та практично витіснили механічні. Автономні ваги використовуються як у торгових точках, так і на виробничих та складських підприємствах, на яких співробітник не має стаціонарного робочого місця та часто позбавлений доступу до електромережі. Для безперебійної роботи ваг рекомендуємо придбати додатковий змінний акумулятор.

Акумуляторна батарея 6 В, 4.5 Аг

Акумулятор для торгових, товарних, фасувальних та рахункових ваг — акумулятор 6 В, 4,5 Аг.

В електронних вагах виробники використовують свинцево-кислотний акумулятор напругою 6 В. Такий тип акумуляторів досить поширений та може бути замінений без особливих зусиль на аналогічний. Основний параметр, що відповідає за час роботи акумулятора без підзарядки — це показник співвідношення ампер на годину (Аh). Чим він вищий, тим довше працюватимуть ваги від акумулятора без підзарядки.

Перед першим включенням нових електронних ваг, акумулятор необхідно заряджати не менше 20 годин. Якщо ваги не використовуються тривалий час, то рекомендується проводити підзарядку протягом 10—12 годин кожні два місяці. У цьому випадку термін служби акумулятора може скласти від трьох до п'яти років.

Орієнтовна кількість робочих циклів акумулятора — залежно від заряду наступна:

Важливо пам'ятати, що акумулятор є витратним матеріалом та гарантійні зобов'язання на нього не поширюються!

Задати питання

Дивіться також

Вызов консультанта