Ваги АКСІС Україна

AXIS

Польська компанія AXIS розпочала свою діяльність у 1989 році, вперше пропонуючи на польському ринку ваги з сучасною мікропроцесорною електронною системою. Одним з перших клієнтів була Польська Пошта та відмітний жовтий колір для поштових ваг, до сьогоднішнього дня поєднується з добротністю та точністю продукції AXIS.

AXIS

Успіх поштових ваг проклав дорогу наступним конструкційним рішенням, завдяки чому тепер пропозицію фірми «AXIS» охоплює майже всі види електронних ваг. 

Ваги з фабричною маркою «AXIS» є власними конструкторськими розробками та виготовляються на території заводу «AXIS». Завдяки сучасним технічним рішенням вагових систем AXIS та впровадженій на підприємстві системі якості ISO (сертифікат) за нормою PN-EN 9001: 2000, компанія може виконувати високі вимоги правил Європейського Союзу.

Ваги AXIS

На території України компанія «AXIS» має філією-партнера «Ваги АКСІС Україна». Весь модельний ряд вагових терміналів, вагових вологомірів, лабораторних та рахункових ваг AXIS виготовляється у Польщі та поставляється в Україну. А промислові ваги, такі як автомобільні, платформні, палетні, рейкові, товарні, ваги-рокла та ваги для зважування тварин виготовляються в Україні під логотипом «Ваги АКСІС Україна».

Автомобільні ваги АКСІС 15-П

Компанія Аксіс Україна забезпечує постачання обладнання, запасних частин, а також навчання фахівців сервісних центрів на території України.

Компанія «Восток» забезпечує постачання всього асортименту ваг «AXIS», гарантійний та сервісний супровід, ремонт, забезпечення запасними частинами. Ваги компанії «AXIS» активно застосовуються при автоматизації вагового обліку на промислових та виробничих підприємствах. Для підключення ваг до комп'ютерних систем розроблено програмні модулі та компоненти.

LСD

www.axis.pl

Задати питання

Продукція марки AXIS, Польша на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA