Чому не китайські ваги

Я не стану перераховувати всі недоліки китайських ваг. Перерахую переваги ваг українського виробника та вітчизняного збирання.

Найголовніша перевага — ПЗ для ваг. Китайські ваги не можна зв'язати в єдину систему з ПК. А ваги українського виробника можна. Існує спеціальне програмне забезпечення для ваг — ваговий сервер.

Ваговий сервер призначений для зв'язку ваг з персональним комп'ютером (ПК). Ваговий сервер забезпечує приймання даних з ваг через СОМ- або USB-порт, а також локальною мережею по протоколу TCP-IP. Прийняті дані можуть передаватися у програму 1С, а також POS-модуль системи відеоспостереження «Інтелект».

Другою перевагою є повна комплектація. Акумулятор, зарядний пристрій, захисна плівка або захисний пластиковий чохол, інструкція російською та українською мовами — все це включено у комплект з вагами. Китайські виробники економлять на комплектації своїх продуктів: вам доведеться кожен елемент обладнання купувати окремо.

Крім того, вітчизняні ваги відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками. Вони витримують перепади температури навколишнього середовища. Корпус ваг не тріскається та не змінює форму під дією сонячних променів.

Крім цього, на ваги українських виробників надається гарантія. (На китайські ваги гарантії немає.) На ваги українського виробництва гарантія становить 12, 24, а іноді навіть 36 місяців.

Ще одне більш ніж важлива перевага — сервісний супровід. Китайські ваги не підлягають ремонту. Їх дешевше викинути, ніж ремонтувати. Українські ваги можна ремонтувати, для них завжди є запчастини та комплектуючі. Замінити акумулятор або клавіатуру не складе особливих труднощів.

Відрізнити «Китай» від «Не Китаю», як правило, можна навіть при поверхневому погляді на ваги. Висока якість збірки відрізняє вагове обладнання вітчизняних компаній-виробників. Тому не слід спокушатися низькою ціною китайських ваг — у них використовуються дуже «посередні» комплектуючі та матеріали корпусу. Термін служби таких ваг буде у рази менше, ніж українських.

Ваги електронні всіх видів

Спеціаліст компанії Восток

Головний спеціаліст відділу вагового обладнання компанії «Восток» Олександр Пудла

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA