Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання

«Дозавтомати» — Кіровоградський завод вагового обладнання.

Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання

ТОВ «Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання» та ВАТ Кіровоградський завод дозуючих автоматів були створені у 2000 році на базі заводу «Дозавтомати», заснованого у 1939 році, який був членом асоціації виробників ваг та ваговимірювального обладнання «Укрвага».

На Кіровоградському заводі вагового обладнання «Дозавтомати» виготовляють ваговимірювальне, дозуюче обладнання, що працює за принципом тензометричного зважування. Підприємство реалізує комплексні проекти переоснащення заводів ЗБК та ДСК з урахуванням сучасних вимог до ефективності роботи обладнання. Керування комплексом дозування та приготування бетонних сумішей здійснюється при використанні сучасних контролерів та промислових комп'ютерів в автоматичному режимі з реєстрацією процесів дозування, видачі бетонних сумішей та витрат матеріалів за необхідний період часу. Комплектується дозуючі системи обладнанням провідних виробників WAMGROUP, CAMOZZI, SICOMA (Італія) та FESTO (Німеччина).

Ваги КЗВО

Продукція Кіровоградського заводу вагового обладнання відрізняється високим попитом не тільки на території України, а й за її межами, наприклад, у Росії, Казахстані та Молдові. Вся продукція «Дозавтомати» сертифікована.

Контакти: вул. Генерала Родимцева, 106 м. Кропивницкий.

Задати питання

Продукція марки Кировоградский завод весодозирующего оборудования ООО на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA