Зважування — один із складських процесів

Платформні ваги

Всі виробничі підприємства мають свої складськими приміщеннями та продукцію або сировину на них оприбутковують кількісно та якісно. Прихід сировини є одним з головних етапів виробництва продукції.

Складські процеси не обходяться без зважування сировини на спеціальному обладнанні різних видів та конструкцій — складських вагах. Конструкція та тип ваг залежить від потреб виробництва. І то, наскільки правильно ви оберете ваги — залежить їх зручність використання та ефективність виробництва. Якщо ваги будуть живитися тільки від мережі, то вони будуть стаціонарними та по складу їх вже не пересунеш. Більш ефективно використовувати ваги з акумулятором, який дозволяє автономно працювати до 80 годин.

За способом встановлення розрізняють такі складські ваги:

У складських операціях найчастіше використовують платформні ваги. Перш ніж купити ваги платформні електронні, необхідно визначитися з найбільшою межею зважування та розміром платформи. Відведене місце під ваги на складі може не вмістити велику вантажоприймальну платформу. Варто також розглянути варіант комплектації ваг пандусами для заїзду роклою. Якщо ви визначилися з усіма параметрами самостійно, тоді купити ваги платформні електронні можете у відповідному каталозі на сайті vostok.dp.ua. Фахівці компанії «Восток» допоможуть вам розібратися в їх характеристиках та вибрати оптимальну модель для вирішення саме вашої задачі.

Механічні складські ваги використовують все рідше. Вони не володіють необхідною точністю та мобільністю. Такі ваги вже не виробляють. Сьогодні всі переходять на електронні ваги. Електронні ваги з інтерфейсами дають можливість налаштувати та під'єднати ваги у систему. Складська автоматизація обліку не обходиться без даних, отриманих з ваг.

Складськими вагами можуть бути:

Для зважування та транспортування великогабаритних та довгомірних вантажів застосовуються кранові складські ваги. Вони підвішуються на гак підіймальних кранів. НГЗ може досягати 50 тонн.

Особливості кранових ваг

На недорогі кранові ваги ціна стартує від 7 000 грн. Але від вартості також залежить їх виконання та комплектація. Кранові ваги повинні комплектуватися дистанційним пультом керування, а деякі моделі й радіоканалом з виносним дублюючим табло. Живляться кранові ваги від акумуляторів. Автономність роботи залежить від ємності акумуляторів.

Всі складські ваги можуть використовуватися автономно або бути частиною системи автоматизації.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA