Вибір та можливості сучасних торгових ваг: розбираємося у деталях

З давніх часів ваги є невіддільним атрибутом торгівлі. Зараз у магазинах переважно використовують електронні апарати. Вони розраховують вартість вагового товару, яку видно на табло. Індикаторна панель показує вагу, ціну та підсумкову суму. В Україні пропонує купити якісні ваги торгові електронні інтернет магазин www.vostok.dp.ua. Дніпропетровська компанія «Восток» працює з 2000 року на ринку товарів та послуг для автоматизації бізнесу.

Ваги торгові електронні інтернет магазин

Купуючи такі ваги, слід пам'ятати, що вони повинні пройти обов'язкову сертифікацію. Також торгова вимірювальна техніка повинна бути внесена до відповідного Державного реєстру. На вагах повинна бути спеціальна пломба про повірку. На сайті компанії «Восток» вся продукція сертифікована та повністю відповідає вимогам чинного українського законодавства.

На що слід звернути увагу?

Вибір та можливості сучасних торгових ваг: розбираємося у деталях

Купуючи торгові ваги, слід враховувати такі важливі моменти:

  1. Призначення. Потрібно знати, як будуть використовуватися ваги. Якщо на незахищеному від вологи приладі зважувати, наприклад, живу рибу, то він швидко вийде з ладу.
  2. Форм-фактор. Це можуть бути ваги зі стійкою або без неї, з клавіатурою на стійці або ж на корпусі ваг. На сайті компанії «Восток» ви легко зможете підібрати оптимальний для себе варіант.
  3. Максимально допустима вага (найбільша границя зважування). Стандартним для торгових ваг вважається межа зважування у 15 кг або 30 кг.
  4. Вбудована акумуляторна батарея. Дуже зручно під час раптового вимкнення світла, особливо у годину пік.
  5. Тип індикації. Це може бути світлодіодна або РК індикація з підсвіткою.
  6. Наявність роз'ємів для підключення зовнішніх пристроїв (ПК, чековий або принтер етикеток).

Основні можливості електронних ваг

Серед широкого функціонала торгових ваг можна виділити:

  1. Можливість тарування. Іноді товар (наприклад, салати) продають у спеціальних лоточках, вага яких не повинна позначатися на вартості. Тому спочатку продавець ставить порожню тару, натискає відповідну клавішу, а потім зважує вже сам товар.
  2. Обчислення здачі. Продавець набирає отриману від покупця суму, з неї в автоматичному режимі віднімається вартість товару, а результат виводиться на табло.
  3. Додаток вартості штучного товару. Для отримання підсумкової суми покупки продавець до вартості вагового товару вручну може приплюсувати штучний.
  4. Програмовані «гарячі» клавіші. У пам'ять ваг можна додати ціни деяких товарів (налаштувати на певні кнопки), а не вводити кожен раз вручну.

Ні для кого не секрет, що вага речовини багато у чому залежить від його вологості. Для визначення вологості твердих речовин використовується ваговий вологомір. Це ваги, обладнані сушильною шафою. Ви також можете купити вологомір у ТОВ «Восток».

Аналізатор вологості AXIS ADGS50

Якщо ваги підібрані правильно, то вони прослужать вам вірою та правдою довгі роки!

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA