ТОВ НВП «Промприлад»

Промприлад — виробництво електронних ваг різних видів та супутнього обладнання.

ТОВ НВП «Промприлад» засновано у 1997 році у місті Вінниці групою інженерів-конструкторів радіоапаратури, які, маючи високий науково-дослідний потенціал, належний досвід та бажання роботи, почали спільну роботу над виготовленням електронних вимірювальних приладів. Спочатку це були поодинокі зразки, проте незабаром підприємство почало серійне виробництво обладнання.

ТОВ НВП «Промприлад»

Електронні ваги «Промприлад» випускаються з використанням високоякісних комплектуючих (тензодатчиків імпортного виробництва), завдяки цьому ваги характеризуються високою точністю та надійністю, а також відповідають сучасним стандартам, які пред'являються до вимірювальної техніки.

Ваги Промприлад, Україна

Ваги ТОВ НВП «Промприлад» (Вінниця) представлені на нашому сайті у розділах:

Ваги торгові Промприлад

Ваги товарні Промприлад

Ваги фасувальні Промприлад

Ваги платформні Промприлад

Ваги «Промприлад» відрізняються бездоганною якістю та відмінно використовуються українськими підприємствами та торговими мережами, що вигідно виділяє їх серед конкурентів. Вся виготовлена продукція має сертифікат якості та гарантійний термін служби.

Ваги Промприлад

ТОВ НВП «Промприлад» має в Україні широкі виробничі потужності та достатню площу цехів та відділів, що дозволяє їм випускати великі обсяги ваговимірювальної техніки.

Сьогодні ТОВ НВП «Промприлад» — науково-виробниче підприємство, що динамічно розвивається, яке впевнено зайняло свою нішу серед виробників вагового обладнання України.

Задати питання

Продукція марки Промприбор, Украина на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA