Ваги за індивідуальним замовленням

У наші дні асортимент ваг на ринку країни досить широкий. Ваги для комерційних цілей можна купити без проблем. Вони, як правило, внесені до держреєстру та пройшли метрологічну повірку. У результаті показань можна не сумніватися, але іноді стандартні моделі ваг не вирішують поставлених завдань. У таких випадках існує декілька варіантів вирішення проблеми.

Ваги на замовлення. При їх випуску можливі самі різні вагові системи: від платформ нестандартних розмірів або рамних ваг (коли замість суцільної платформи використовують просту раму необхідного розміру та форми) до складних та багаторівневих з декількома каналами дозування, інтеграцією у систему обліку та ін.

Ваги за індивідуальним замовленням

Створити вагову систему самостійно. Одні з найпростіших по конструкції ваг — платформні — складаються з двох компонентів: тензометричний набір (ваговий термінал, датчики, ніжки, з'єднувальна коробка, кабелі) та платформа. Важливо те, що при самостійному збиранню ваг, стандартний набір тензометрії можна встановити майже на будь-яку металеву конструкцію, яка буде служити платформою. Однак треба передбачити та врахувати деякі нюанси. Такі ваги важко відкалібрувати самостійно, необхідні еталонні гирі. Втім, всі питання, що виникли, можна обговорити при замовленні з нашими фахівцями.

Наприклад, на виробництві молочних продуктів, бетонного розчину або тих же металевих профілів стандартні моделі ваг не підходять. Під цистерни та чани рекомендуємо ставити платформні ваги так, щоб ніжки резервуарів потрапляли на вагову платформу. Вагова платформа може бути різних розмірів від 1х1м та до 6х3 м. Крім цього, можливе її виготовлення за індивідуальними розмірами.

Ваги на замовлення

Для зважування довгих предметів (металевих профілів, труб та ін.) під рольганг, стелаж, верстак найкраще встановлювати балкові ваги з певним кріпленням під опори. Кількість балок у вагах залежить від завдань, поставлених замовником.

Балкові ваги під замовлення

Під об'ємний бункер можна поставити й не платформні ваги, а тензометричні датчики Zemic. Такі датчики встановлюються під опори (ніжки) бункеру, але це рішення більш трудомістке та витратне. Тензометричні датчики необхідно відкалібрувати еталонними гирями, все під'єднати та налаштувати.

Найоптимальніший варіант для нестандартного рішення — це виготовлення ваг за індивідуальним замовленням. Ваги можуть бути різної форми та розміру, а також з певною НГЗ та дискретністю, згідно з замовленням покупця. Межі допустимої похибки ваг можуть також бути змінені, відповідно до умов замовлення.

Компанія «Восток» виготовить ваги за індивідуальним замовленням. Наші фахівці з багаторічним досвідом допоможуть підібрати оптимальне рішення вашої проблеми.

Приклад нестандартного рішення: вагова платформа «Мир Весов» та вагопроцесор «CAS».

Вагова платформа

Вагопроцесор CAS.

Вагопроцесор CAS

Тільки після калібрування вагопроцесор та платформа стають єдиними платформними вагами. Таке калібрування можуть виконати тільки кваліфіковані фахівці.

Якщо вас зацікавили ваги за індивідуальним замовленням, то надсилайте свій запит або питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, за формою зворотного зв'язку або телефонуйте 056 720-90-37; 067 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA