Zhonghang Electronic Measuring Instruments Co. Ltd.

ZEMIC — спільна американсько-китайська компанія ZHONGHANG ELECTRONIC MEASURING INSTRUMENTS CO.LTD була заснована у 1965 році.

Завод ZEMIC

Компанія випускає тензометричне обладнання: тензорезистори, компенсаційні резистори, аксесуари для роботи з тензорезисторами, тензометричні датчики ваги, системи зважування літаків, автомобільні вагові комплекти, автомобільні випробувальні стенди та ін. Асортимент продукції постійно оновлюється. Серед новинок слід відзначити датчики тиску, крутного моменту (динамометричні ключі), мініатюрні датчики ваги та спеціальні датчики визначення маси.

Датчик ZEMIC

Основні особливості виробничої лінії ZEMIC базуються на міжнародних стандартах якості — ISO 9001. Обладнання компанії забезпечує повний цикл випуску тензодатчиків, починаючи від проектування та виробництва тензорезисторів, та закінчуючи кінцевими випробуваннями готової продукції. Якість підтверджена міжнародними сертифікатами OIML (випробування проводилися німецькими фахівцями, представниками PTB) та NTEP (асоціація фахівців США).

Тензодатчик ZEMIC

У компанії ZEMIC USA inc. — три центральних офіси та заводи: в Європі (www.zemic.nl), США (www.zemic.us) та Китаї (www.zemic.com.cn). ZEMIC USA inc. входить у трійку світових виробників тензорезисторів поряд з компаніями HBM та Vishay, продукція яких відмінно зарекомендувала себе на українському ринку. Датчики компанії ZEMIC USA inc. внесені у Держреєстр України, Росії та Республіки Білорусь та мають відповідні сертифікати.

Задати питання

Продукція марки ZEMIC, USA на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA