Зважування та маркування

Співробітники компанії «Восток» розробляють комплексні бюджетні рішення для зважування та маркування продукції на виробничих та промислових підприємствах.

У рішеннях використовується стандартне обладнання та програмне забезпечення, яке дозволяє гнучко підстроювати схему роботи при зміні бізнес-процесів або вимог до маркування.

Переваги комплексу зважування та маркування:

відеоконтроль - передача інформації: вага, вид продукції, номер контейнера, дані співробітників і т.п. в систему відеоспостереження для додаткового аналізу і контролю;

До недоліків можна віднести — більш тривалі терміни розгортання та налаштування системи, у порівнянні зі встановленням та програмуванням ваг з друком етикеток.

Зважування та маркування

Як правило, вагові маркувальні комплекси інтегруються в єдиний комплекс з обліковою програмою, найчастіше з 1С: Підприємство. Рішення виходить гнучким і універсальним.

Автоматизація обліку результатів зважування на платформних вагах з додатковими фасувальними вагами.

Облік зважування

  1. ПК з обліковою програмою.
  2. Ваговий індикатор фасувальних ваг.
  3. Ваговий індикатор платформних ваг.
  4. Ваги фасувальні.
  5. Платформні ваги.
  6. Принтер етикеток (принтер чеків).
  7. Сканер штрих коду. 

Можна підключити практично будь-яку модель електронних ваг (за допомогою вагового сервера) і всі моделі принтерів етикеток. Крім універсальності та гнучкості забезпечується оперативний облік і контроль виконуваних операцій.

1С: Підприємство 8

Для зважування та маркування також можна використовувати чекодрукуючі ваги. Але одні ваги з друком етикетки не мають всіх переваг, які є у цілого комплексу зважування та маркування. У ваг з друком НГЗ — 30 кг, а у комплекс зважування та маркування можна підключити ваги з будь-якою НГЗ.

Чекодрукуючі ваги

Ваги з друком етикетки допоможуть визначити вагу, автоматично розрахувати вартість товару, а вбудований принтер надрукує та видасть результати зважування на самоклейній термоетикетці для маркування товару. Докладніше про види ваг з друком читайте у статті — «Ваги з друком етикетки».

Якщо вас зацікавила система зважування та маркування, то надсилайте свій запит і питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83. Ми виконаємо попередні розрахунки та зробимо для вас комерційну пропозицію.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA