Врізна вага

Врізна вага — це вид платформної ваги, яка встановлюється у приямок в рівень з підлогою. Така вага призначена для зважування у статистичному стані різних вантажів і виконання облікових операцій на виробництві та складах (автоматизація обліку результатів зважування на платформних вагах).

У наші дні асортимент електронних ваг дуже широкий і різноманітний. Але на виробництві тара, в якій подається сировина, і технічні умови не передбачають вагового обладнання з пандусами, сходами і ін. Для таких випадків передбачена врізна вага. Її зазвичай монтують в підлогу боксу або цеху, при цьому повністю нівелюється стик між підлогою і ваговою платформою. Це дозволяє безперешкодно встановлювати вози, рами для копчення і сушіння, завозити різний вантаж на роклі на майданчик і здійснювати зважування.

Врізна вага

Врізна вага застосовується на складах, оптових базах і виробничих цехах. Вона комплектується металевою рамою, за допомогою якої вага монтується в підлогу. За рахунок цього вага встановлюється за рівнем землі і займає менше місця.

Врізна вага

Щоб встановити врізне вагове обладнання, потрібно провести підготовчі роботи, спрямовані на підготовку приямка в фундаменті. На врізну вагу, на відміну від платформної, може заїхати рокла, віз, навантажувач, а також можливе транзитне переміщення візка або навантажувача по платформі. Якщо виникне необхідність у демонтажі, то залишившийся приямок легко можна засипати. Електронна врізна вага разом з рамою може встановлюватися в приямок урівень з поверхнею підлоги, так само як і з обмежувачами бічних переміщень (наїзд навантажувача, кари і ін.).

Врізна платформна вага може експлуатуватися як в умовах виробничих приміщень, так і на відкритому повітрі. Вага складається з вантажоприймальної платформи, яка встановлюється врівень з рівнем підлоги, та вагового індикатора, закріпленого на стійці або стіні.

У вазі для приямку передбачена відкидна платформа.

Вага для приямку

Вага для приямку виготовляється з платформою, що відкривається, для зручності технічного обслуговування та ремонту.

Функції у врізної ваги такі ж, як і у платформної

Найбільша межа зважування може бути від 1 тонни та до 15 тонн. За бажанням замовника, вага може поставлятися з радіоканалом, який забезпечує бездротову передачу даних на вагове табло на відстані до 150 м.

Купити вагу платформну врізну ТВ4-2000

Купити вагу врізну платформну ТВ4-3000

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA