Програми та програмне забезпечення

Понад 200 моделей обладнання в активі Клеверенс. Чому інтеграція так важлива?

Основні переваги та нові можливості «М. Є. Doc»: удосконалений інтерфейс програми, модуль договорів, функція мобільного підпису, функція «Оцінка ризику», робота зі звітом, нові можливості при роботі з податковими накладними, журнал вхідної та вихідної кореспонденції, довідки держорганів, адміністрування, журнал подій, модуль оновлення «ZvitServerMonitor».

М.Е.Doc — мій електронний документ. Протягом 10 років програма «Бест-Звіт ПЛЮС» була помічником бухгалтерів. Змінювалося законодавство та змінювалася програма, приходили нові клієнти та мінялися їх запити. Нарешті, прийшов час нового, мобільного, компактного комплексу — корпорація «Інтелект-Сервіс» випустила програму нового покоління «М.Е.Doc»

Найбільш часто послугами договірного абонентського обслуговування (IT-аутсорингу) користуються невеликі компанії або виробничі підприємства, що мають стандартно оснащений офіс на кілька робочих місць. При таких обсягах роботи тримати власного фахівця з обслуговування невигідно та нерозумно. Друга група підприємств, що користуються послугами IT-аутсорингу — це великі фірми зі складними та спеціалізованими IT-системами. Для їх обслуговування необхідні фахівці високого рівня, що володіють глибокими та міцними знаннями, спеціально навчені роботі з обслуговування обладнання, мережевих структур, системного програмного забезпечення, баз даних та ін. Підтримка необхідного рівня знань і умінь вимагає систематичного навчання, підвищення кваліфікації та перенавчання фахівців.

Компанія Microsoft оголосила дату виходу Windows 8. Нова ОС від Microsoft з'явиться в жовтні цього року. Реліз відбудеться в 231 країні на 109 мовах.

Версія для легалізації встановленої неліцензійної копії операційної системи Windows.

Microinvest — це програмні продукти для автоматизації підприємств торгівлі та громадського харчування, розважальної індустрії та ресторанного бізнесу. Програмні рішення Microinvest дозволяють об'єднувати торгові об'єкти в єдину мережу, з роботою у реальному часі у режимі копіювання даних.

Microsoft Open License Program. Програма корпоративного ліцензування програмних продуктів корпорації Microsoft, що дозволяє придбати ліцензії на програмні продукти за нижчою ціною щодо роздрібних цін коробкових продуктів, а також виконати ліцензування нелегально встановлених версій.

Програма корпоративного ліцензування, яка дозволяє організаціям, що мають 5 та більше комп’ютерів, придбати ліцензії на ключові продукти Microsoft у розстрочку.

Microsoft Open Value — програма придбання програмного забезпечення у розстрочку для малого та середнього бізнесу.

Академічні ліцензії Microsoft Academic Edition Full Packaged Product і Microsoft Academic Open License - основні варіанти поставки продуктів за академічними ліцензіями.

Для організацій, чиїм бізнесом є надання в оренду комп'ютерів із програмним забезпеченням Microsoft, пропонується спеціальна схема ліцензування.

Mobile SMARTS — програмне забезпечення для терміналу збору даних.

Microsoft Office 365 — інтернет-служба, яка доступна за передплатою та включає у себе Microsoft Office та інші веб-додатки.

Зберігайте будь-які файли у безкоштовній службі SkyDrive, та вони будуть автоматично доступні з телефону та комп’ютерів без синхронізації та проводів. Завдяки SkyDrive важливі документи, нотатки, фотографії та відео завжди будуть у вас під рукою.

Microsoft Software Assurance — універсальний механізм оновлення програмних продуктів, а також пакет безкоштовних послуг та інструментів, які сприяють ефективному плануванню, розробці та впровадженню нових продуктів та рішень, навчанню IT-співробітників, скороченню витрат на технічну підтримку, розвиток інформаційної інфраструктури організації.

Windows Server 2008 R2 базується на особливостях і можливостях Windows Server 2008, але використовує ядро Windows NT 6.1 і має підтримку до 256 процесорів. Нові технології, які в ньому використовуються, дозволяють організаціям з легкістю управляти мережевою інфраструктурою завдяки поліпшеним компонентам віртуалізації, WEB-ресурсів і модернізації управління, а інтеграція Windows 7 допомагає заощадити час і зменшити витрати.

Версії Windows 8. У порівнянні з попередніми версіями Windows Microsoft зменшила кількість редакцій до чотирьох: Windows RT, Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise.

Мобільність, сенсорне управління і робота з будь-якого місця — всі ці завдання вимагають спеціальне ПЗ, яким стала ОС Windows 8.

Для того, щоб використовувати продукти та при цьому не порушувати ліцензійних угод Microsoft, комп'ютерний клуб повинен підписати спеціальну угоду Services Provider License Agreement (SPLA), що розширює його ліцензійні права, зафіксовані у ліцензійній угоді.

Основні способи придбання ліцензій на продукти Microsoft.

Щорічна партнерська конференція Microsoft.

Новий пакет Office надає відомі офісні програми і документи, електронну пошту, календар і відеоконференції бізнес-класу майже на всіх пристроях - від комп’ютерів до смартфонів і планшетів.

Компанія «Восток» є офіційним представником корпорації Microsoft. У нас ви можете придбати ліцензійне програмне забезпечення для малого та середнього бізнесу, державних установ, будівельних організацій, навчальних закладів. Якщо на підприємстві або в організації використовується не ліцензійне програмне забезпечення, будь ласка, не ризикуйте, не зволікайте, насилайте запитання — наші фахівці підберуть найбільш оптимальний для вашої ситуації варіант ліцензування.

У сучасній системі освіти інформаційні технології займають важливу роль. Але кожен навчальний заклад має свій обмежений бюджет коштів. Корпорація Microsoft взяла до уваги всі особливості навчальних закладів та розробила ряд програм ліцензування програмних продуктів спеціально для навчальних закладів.

Веб-сайт Microsoft Volume Licensing Service Center (VLSC) надає наступні можливості: завантаження продуктів та ключів продуктів; централізований доступ до відомостей про ліцензії; перегляд зведеної таблиці та відомостей про ліцензії; перевірка стану угод про реєстрацію; активація переваг Software Assurance та їх використання.

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA