Mаркування

Види самоклейних етикеток. Матеріали для друку етикеток. Різновид матеріалу для етикеток.

Етикетка на продукції — це візитна картка товару.

Маркувальні бірки для текстилю кріпляться за допомогою голчастого пістолета та пластикових з’єднувачів або за допомогою ярликотримачів.

Морозостійкість — це основна якість, якою повинна володіти етикетка для замороженої продукції.

Маркування одягу розрізняється за призначенням і технологіями виготовлення. Усі знають ярлики для одягу з символами догляду — як прати, прасувати та ін. Крім ярлика, одяг маркується фірмовою биркою виробника з логотипом, адресою сайту, штриховим кодом, зазначенням розміру та кольору предмета одягу. Набирають популярність RFID мітки, вони дозволяють оперативно контролювати асортимент у торговому залі, а також відстежувати товарні потоки.

Принтер для кабелю — це компактний стрічковий принтер, який призначений для друку етикеток з маркуванням на самоклейних стрічках.

Нанесення штрихового коду на упаковку продукції в наш час особливої ​​складності не представляє. Постійні штрихові коди можна друкувати типографським способом або надрукувати штрих-код на стікерах за допомогою принтера етикеток.

Головним призначенням маркування є ідентифікація товару та доведення основних відомостей про товар до споживача.

Для ідентифікації та обліку продукції у металургійній промисловості необхідно щоб вся продукція була промаркована.

Самоламінуючі маркери для маркування кабелів та дротів діаметром від 2 мм до 50 мм.

Текстильні бірки використовуються для маркування виробів у самих різних галузях легкої промисловості. На них наносять інформацію про вироб — склад, розмір, умови догляду і ін.

Термочеки — це самоклейні термоетикетки у рулонах, які застосовуються для друку у чекодрукуючих вагах та термопринтері.

Друк складників, розмірників для одягу та інших текстильних виробів. Текстильний розмірник та складник може виготовлятися з нейлону або сатину.

Як промаркувати пластикові ящики? In-Mould етикетка для ящиків.

Маркування — нанесення умовних знаків, букв, цифр, графічних знаків або написів на об'єкт, з метою його подальшої ідентифікації, вказівки його властивостей та характеристик. В автоматизації маркування комплектуючих, продукції та упакування займає важливу і невіддільну частину технології.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA