Етикетка. Технології. Обладнання

Принтери DYMO успішно зарекомендували себе у покупців всіх розвинених країн. Зручність використання та якість етикеток термотрансферних принтерів DYMO робить їх високопродуктивним обладнанням для маркування. Якщо у вас є необхідність в якісному принтері для маркування, радимо звернути увагу на принтери DYMO. За допомогою DYMO можна промаркувати все що завгодно: від дитячих іграшок до комутаційних панелей.

Причина зростання популярності самоклейних етикеток пояснюється легко та просто: невисока ціна, зручність їх використання, сучасний вигляд, широкий спектр можливостей для використання. Такі поліграфічні вироби можна по праву назвати одними з найбільш багатофункціональних і необхідних не тільки у рекламі та бізнесі, але й у виробництві. Одна з переваг самоклейної етикетки — можливість виготовлення найрізноманітніших форм, від окружностей різних діаметрів до складних фігурних виробів.

BRADY B-489 — етикетки для термотрансферного друку з матового білого поліестера з постійним адгезивом на каучуковій основі.

Brady B-483 — білий поліестер з клеєм на каучуковій основі.

BRADY B-486 — поліестер з особливо агресивним адгезивом (Mondo Bondo).

Гнучкий матеріал для термотрансферного друку з глянсового білого поліестера.

Мініпринтер BMP21 - це економічний, оперативний інструмент для роботи бригад монтажу електрики та промислових підприємств.

Аплікатори призначені для нанесення самоклейних етикеток на поверхню продуктів або пакувань різної форми.

Купуючи етикетки для термопринтера та ваг з друком чеків, ми навіть не замислюємося про те, який вплив робить якість етикетки на кінцевий результат друку.

Етикетки Print and Protect — етикетка з ламінуванням. Етикетка з ламінуванням застосовується там, де необхідне особливо міцне маркування.

У всіх сферах торгівлі та виробництва все більшої популярності набуває маркування товарів за допомогою термотрансферних та термопринтерів.

Маркування риби — один з важливих елементів, який визначає якість продукції. У рибній галузі промисловості вимоги, що пред’являються до маркування риби та морепродуктів, регламентуються цілою низкою стандартів та вимог.

Умови виробництва, транспортування та продажу шин не є сприятливими для звичайної етикетки.

Найчастіше етикетка для заморожування використовується у харчовій промисловості.

Технологія In-Mould Label - нанесення етикетки на тару за допомогою припаювання етикетки при виробництві тари.

Як замовити стікер, які бувають види та типи стікерів. У яких випадках необхідно замовляти, в яких виготовити самостійно.

Фарбувальний валик в етикет-пістолеті не підлягає заправці чорнилом або будь-якою фарбою.

Наша невелика інструкція допоможе розібратися вам — як правильно замінити фарбувальний валик та рулон з етикеткою у етикет-пістолеті Smart. Етикет-пістолети Smart — бюджетна серія пристроїв для нанесення маркування італійського підприємства-виробника PRINTEX. Це обладнання відрізняється невисокою ціною та простотою при використанні.

Для маркування широкого асортименту продукції, експериментальних або пробних партій товару можна використовувати шаблонну етикетку. У результаті, ви заощадите чималі кошти.

Маркування кабелю та дротів — це нанесення умовних позначень (написів, знаків), які інформують про Держстандарти, робочу напругу, кліматичні умови експлуатації та ін.

Існує кілька методів друку етикеток, наклейок та стікерів. Вибір методу друку залежить від багатьох факторів: тираж, якість друку, матеріал для друку, кількість кольорів та ін.

Компанія Восток поставляє рішення для друку мнемосхем та інструкцій на рулонних самоклейних матеріалах, а також на бірках. Для друку застосовуються принтери етикеток.

Нумерація флаєрів, бланків, карток, буклетів з акціями, бланків за допомогою самоклейних етикеток.

Як проводити очищення друкувальної термоголовки?

Щоб створити якісні етикетки, які протягом тривалого часу зберігати відмінні зовнішні якості, стійкість до механічних впливів різного роду, активно використовується термотрансферний принтер, як найбільш відповідний для цього пристрій.

Матеріал, на якому відбувається друк, контактує безпосередньо з друкарською формою, закріпленою на формному циліндрі. Завдяки використанню високоеластичних форм і мінімальному тиску у зоні друкарського контакту можливий друк на різних матеріалах — папері, картоні, гофрокартоні, різних плівках, металізованій фользі, комбінованих матеріалах: самоклейний папір, термопапір, плівка.

Ви купили принтер етикеток та друкуєте етикетки самі? Начебто, все нормально й етикетки та ріббони, а надрукувані етикетки виходять низької якості. У чому ж справа?

Принтер чеків необхідний багатьом підприємствам та закладам.

Термоетикетка буває двох видів: термоЕко і термоТоп. Такі етикетки однакові візуально, але різні за матеріалом.

Вибір термоетикеток надто різноманітний. Надзвичайна популярність даного виду продукції зумовлена її якістю та можливістю застосовувати подібні вироби у найрізноманітніших галузях промисловості, виробництва та торгівлі.

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA