Про ваги та ваговимірювальні системи

Сфері торгівлі вже не так просто обдурити простодушного покупця, адже торгові електронні ваги чітко показують вартість та вагове значення покупки — складно змахлювати.

Які тільки ваговимірювальні прилади не зустрінеш! Прогрес вже дійшов до того, що можна з однаковим успіхом дізнатися вагу як пушинки, так і вантажівки.

Індикаторна панель показує вагу, ціну та підсумкову суму. В Україні пропонує купити якісні ваги торгові електронні інтернет магазин www.vostok.dp.ua.

Забезпечити виробництво всім необхідним обладнанням у наш час набагато простіше, ніж ще десять років тому.

Товарно-матеріальні цінності прибуткують на складах кількісно та якісно, і ця операція є однією з головних на етапі виробництва продукції та руху її від виробника до споживача.

Платформні ваги призначені для зважування у статиці маси вантажу з тарою та без тари, для зважування тарно-штучних вантажів, особливо громіздких, довгомірних або тих, що перевозяться на піддонах за допомогою навантажувачів і на візках.

Багато ваг та тензодатчиків мають певний ступень захисту від пилу та вологи (IP). Як зрозуміти, що позначає це маркування?

Автоматизація митного складу: підключення автомобільної ваги до 1С та системи відеоспостереження.

Балкова вага не оцінена належним чином. Балкова вага відрізняється широкою сферою використання. Вона практично універсальна.

Ваги OHAUS серії Explorer (EX) мають зручний інтерфейс користувача серед приладів аналогічного класу: для виконання операцій налаштування та зважування не потрібно ніякого попереднього навчання.

Будівництво не можна уявити без вагового обладнання. У процесі будівництва необхідно досить точно відміряти та контролювати ваговий будівельний матеріал.

На будівництві, у кар'єрі або гірничо-збагачувальному комбінаті підходящий резервуар або бункер можна переробити у вагу.

Ваги для тварин застосовуються для зважування великої рогатої худоби, свиней та інших тварин на сільськогосподарських та м'ясопереробних підприємствах. Ваги для тварин: відмітні особливості, технічні характеристики, критерії вибору.

Ваги Mettler Toledo (МЕТТЛЕР ТОЛЕДО). Mettler Toledo — один з найбільших у світі виробників вагового обладнання: лабораторних та торгових ваг, платформних ваг і систем динамічного зважування, автомобільних і вагонних вагів.

Ціна. Це одне з головних питань при покупці ваг. Але перш ніж дивитися на ціну, необхідно визначиться, — які необхідні ваги та для чого?

У ломбарді завжди повинно бути спеціальне обладнання — інструменти, спеціалізована техніка та обов'язково ювелірна вага.

Ваговий індикатор використовується у конструкції електронних ваг різного типу та призначення.

Ваги зі зв`язком з комп`ютером забезпечують автоматизацію обробки результатів зважування. Значно знижується людський фактор і кількість помилок, прискорюються операції обліку даних і заповнення документів.

Ваги з друком етикеток (label printing) служать для швидкого та зручного маркування вагового товару у торгових залах та цехах пакування магазинів роздрібної торгівлі, фасувальних цехах виробничих підприємств.

Платформні механічні ваги тривалий час широко застосовувалися на складах виробничих і торгових підприємств. У даний час складські механічні ваги практично повсюдно витіснені платформними електронними вагами або товарними електронними вагами.

Ваговий контроль на промислових та виробничих підприємствах застосовується для контролю як вагової, так і штучної продукції. Крім цього, по вазі можуть контролюватися автомобілі з цистернами для перевезення нафтопродуктів і промислових газів.

Вагу для ювелірів слід вибирати з каталогу лабораторних ваг, не менше, ніж з третім класом точності.

Оптимальна модель ваги для потреб бджільництва — вага РП-100 Ш13У.

Радіоканал в кранових і платформних вагах дає можливість передавати інформацію про процес зважування в реальному часі.

Ваги нержавіючого виконання призначені для експлуатації в умовах агресивних середовищ і необхідності корозійної стійкості.

Купуючи ваги для складу необхідно звернути увагу на наступні параметри: можливість підключення ваг до ПК, найбільша границя зважування (НГЗ), дискретність, розмір платформи, пило і вологозахист.

Іноді стандартні моделі ваг не вирішують поставлених завдань.

Жоден пункт металобрухту не може обійтися без ваги. Купити вагу для металу потрібно у першу чергу.

Вимоги до точної ваги та контроль сировини та продукції за вагою змушують виробників переходити від вимірювання маси шляхом вимірювання об'єму до визначення ваги безпосередньо, тобто використовувати ваги для зважування місткостей.

На кути таких ваг встановлюються опорні ніжки бункера.

Для зважування піску у кар'єрах використовуються автомобільні ваги.

Придбати роклу Зевс — заощадити робочий час на перевезення, завантаження, вивантаження та зважування продукції.

Жодна наукова та медична лабораторія не може існувати без ваг.

Ваговий відбракувальник дозволяє прискорити операції з перевірки вкладень продукції або комплектів в упакування. Варіанти реалізації відбракувальника можуть бути різними.

Для точного зважування великогабаритних вантажів на промислових підприємствах, складах та у магазинах використовуються ваги платформні, призначені для роботи з вагою від 500 кг до декількох тонн.

Таким чином, кожен покупець зможе сам переконатися у чесності продавця, перевіривши інформацію про масу, загальну вартість товару за кілограм. Не потрібно більше ніяких гир та спеціальних чаш, адже на дворі 21-е століття!

Підприємства, які випускають харчові продукти, стикаються з необхідністю зважувати сировину, напівфабрикати, компоненти, спеції, добавки, тару та упакування. Ваги підбираються під кожну дільницю та вид продукції.

Надаємо інформацію про українських виробників автомобільних ваг, автомобільні ваги яких ми або постачаємо у складі рішень, або стикаємося з їх продукцією при автоматизації обліку на підприємствах.

Врізна вага — це вид платформної ваги, яка встановлюється у приямок в рівень з підлогою.

При використанні збірного здешевленого фундаменту (аеродромні та дорожні плити, блоки та ін.) ми не можемо гарантувати стабільність роботи ваги.

Драйвер ваг для програми 1С:Підприємство дозволяє отримувати дані з ваг, оснащених інтерфейсом RS-232.

ДСТУ EN 45501:2007 прилади неавтоматичні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випробування.

Компанією «Восток» реалізовані комплексні бюджетні рішення для зважування та маркування продукції на виробничих і промислових підприємствах. У рішеннях застосовується стандартне обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє гнучко підстроювати схему роботи при зміні бізнес-процесів або вимог до маркування.

Для зважування та обліку рідин використовується ваговий бункер для рідин. Ваговий бункер також може бути дозатором.

Калібрування ваг — це сукупність операцій, які виконуються з метою приведення метрологічних характеристик ваг до заданих параметрів

У модельний ряд «Кастон три» входять такі ваги: 5 THD, 10 THD, 15 THD, 20 THD, 50 THD і 100 THD. Всі моделі можуть бути поставлені у версії з радіоканалом. Модель 5 THD дуже рідко затребувана з радіоканалом, можливість серійної поставки уточнюйте при замовленні. Цілком можливо, що на складі компанії CAS цієї моделі ваг не буде, таким чином замовлення на п'ятитонні ваги з радіоканалом необхідно буде передавати у виробництво і поставляти їх «під замовлення». В даний час кранові ваги з радіоканалом користуються все більшою популярністю. Крім віддаленої роботи (150-500 м) використання радіоканалу дозволяє підключити кранові ваги до комп'ютера і автоматично отримувати результати зважування в облікову програму, а також контролювати операції зважування і результати за допомогою відеоспостереження.

Кранові ваги 10 тонн — це моделі ваг, які купують найчастіше. При виборі десятітонників необхідно врахувати кілька факторів.

Де купити кранові ваги у Дніпропетровську?

Для прибуткової торгівлі необхідні надійні й точні автомобільні ваги. Через автомобільні ваги проходить вантажопотік складського терміналу, овочевої бази або с/г підприємства.

Ваги у магазині можуть служити для фасування товару, продажу та розрахунку вартості, самообслуговування та друку цінників зі штрих-кодом, приймання та відвантаження товару на складі.

Лабораторні ваги — точні ваги, які застосовують для статичного вимірювання маси у лабораторіях будь-яких підприємств і організацій.

Ваговий термінал МАССА-К RP — модель терміналів серії R c можливістю друку етикеток та чеків.

Медичні ваги — це ваги призначені для вимірювання маси людини. Вони бувають механічні та електронні.

Ваговий облік сировини, напівфабрикатів та продукції застосовується на всіх етапах виробництва м’ясних та ковбасних виробів. Необхідно забезпечувати наскрізний оперативний облік та контроль по всьому виробничо-логістичному ланцюжку підприємства — від приймання сировини до реалізації готової продукції.

Платформа у всіх моделей платформних ваг встановлена ​​на чотири тензометричних датчики, забезпечуючи надійність і довговічність конструкції.

Відмінності платформних ваг Зевс у модифікаціях економ, стандарт і преміум.

Засоби вимірювальної техніки (ваги та ваговимірювальні системи), на які поширюється державний метрологічний нагляд, дозволяється застосовувати, видавати з ремонту та у продаж тільки за умови, якщо вони пройшли повірку або державну метрологічну атестацію.

У першу чергу промислові вагові термінали відрізняються класом захисту від вологи та пилу, як мінімум клас захисту повинен відповідати IP-54. Залежно від корпусу терміналів вони можуть монтуватися у щити (кріплення у панель) або встановлюватися окремо.

Вантажі, які перевозяться автотранспортом, на різних торгових і виробничих підприємствах зважуються за допомогою платформної (автомобільної) ваги.

Етапи підключення складських ваг до комп'ютеру.

Наше рішення дозволяє маркувати вагові товари етикетками без використання ПК. Зважується товар і принтер друкує етикетку.

Підключення до персонального комп'ютера ювелірних ваг через інтерфейс RS-232 — це можливість автоматизувати робоче місце продавця ювелірних виробів або майстра-ювеліра.

На що слід звернути увагу при виборі електронних кранових ваг. Критерії вибору кранових ваг.

Ваговий вологомір — це високоточний прилад, спеціально розроблений для оперативного вимірювання та контролю вологості різних видів твердої речовини, у тому числі сипучої.

Рокла-вага одночасно використовується для транспортування та зважування вантажу.

Переваги ваг українського виробника і вітчизняного збирання.

Інформація про ваги та ваговимірювальні системи — приклади застосування, галузеві вагові рішення, критерії вибору, стандарти та ДСТУ. Перейшовши за посиланням, ви можете купити ваги та ваговимірювальні системи.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA