Принтери штрих-коду

Принтери етикеток і штрих-кодів стають все більш необхідним засобом для автоматизації у різних галузях діяльності. Вони використовуються як торгуючими організаціями, так і виробниками. Зазвичай тільки частина товару має штрих-кодове маркування, виконане виробником, і торгова організація повинна сама сформувати штрих-код і прикріпити його до товару.

Якість друку етикеток. Яку вибрати роздільну здатність друку принтера? 300 dpi або 200 dpi та в чому різниця?

Принтер етикеток Datamax-O'Neil E-Class Mark III — це надійна конструкція, безвідмовна робота та конкурентоспроможна ціна.

Zebra RZ400 — це промисловий високопродуктивний термотрансферний принтер етикеток, оснащений модулем для роботи з RFID мітками. Ширина друку у 400 серії до 104 мм.

Однією з найпопулярніших лінійок промислових принтерів є модель Zebra 110Xi4. Термопринтери цієї серії відрізняються підвищеною продуктивністю і здатні працювати цілодобово. Принтер Zebra-110Xi4 випускається у металевому корпусі товщиною 2,7 мм, який надійно захищає його від ударів і механічних пошкоджень, що дозволяє використовувати принтер в умовах промислового виробництва.

Zebra RZ600 — промисловий високопродуктивний термотрансферний принтер етикеток, оснащений модулем для роботи з RFID мітками. У принтері застосовується симбіоз двох технологій — штрихового кодування та радіочастотної ідентифікації. Ширина друку до 168 мм.

Zebra RP4T — мобільний термотрансферний принтер, оснащений RFID-модулем. Ширина друку принтера до 101,6 мм.

Компанія Zebra випускає принтери етикеток промислового класу та кращий представник цього класу — принтер Zebra ZM400.

Настільний термопринтер етикеток Zebra LP-2824 одна з найпопулярніших моделей! Це простий в експлуатації та дуже надійний принтер етикеток.

Zebra GX420t — настільний термотрансферний принтер етикеток Zebra. Ця серія об’єднує моделі початкового класу. Принтери Zebra GX420t мають можливість роботи у термо- і термотрансферному режимах, адаптовані для друку штрихових кодів.

«Який купити принтер етикеток?» — Це не єдине питання, яке нам задають покупці при виборі принтера. Постараємося дати відповіді на питання, які найчастіше виникають при купівлі принтера.

Ріббон — спеціальна фарбувальна стрічка, яка застосовується при термотрансферному друку за допомогою принтера етикеток.

Мобільні принтери штрихових кодів — це компактні портативні принтери для друку етикеток і іноді чеків зі штриховими кодами. Мобільні принтери не призначені для масового маркування виробів, це принтери для ручного маркування невеликих партій продукції.

Настільні моделі принтерів Zebra поділяються на два види: термопринтери та термотрансферні. Термопринтери друкують тільки на спеціальних носіях: термоетикетках, термокартоні, термострічці. Термотрансферні принтери можуть друкувати як на термоносіях, так і на папері, поліпропілені, картоні, металізованих етикетках.

Компактний, надійний та високопродуктивний принтер Citizen CMP.

Принтери штрих-коду — огляд, опис, рекомендації, витратні матеріали, обслуговування та сервіс.

Принтер для друку ювелірних бирок підбирається з каталогу принтерів етикеток. Дуже важливо, щоб конструкція друкуючого механізму принтера була розрахована для друку на щільних рулонних матеріалах: картоні та поліпропілені. Важливим є наявність у принтера рухомого датчика етикетки, це дозволяє налаштовувати друк під будь-яку форму етикетки.

Принтери етикеток Citizen — особливо надійні, високопродуктивні та зручні у заміні витратних матеріалів принтери етикеток. Для довготривалої роботи.

Zebra розробляє та виробляє широкий асортимент продукції для друку етикеток і штрихових кодів. В асортименті компанії Zebra є принтери, які призначені для підприємств малого бізнесу — магазини, офіси, також є високопродуктивні принтери етикеток для цілодобової роботи в умовах промислових цехів.

Принтери TSC — дуже надійні та невибагливі у експлуатації принтери друку етикеток.

Автоматизація процесів у торгівлі та обліку тісно пов’язана з маркуванням товару. Найпростішим й поширеним рішенням цієї проблеми є друк етикеток на термопринтері.

Всі провідні виробники принтерів етикеток пропонують широкоформатні моделі.

Якщо ви знаєте — що таке принтер для друку етикеток, для чого він потрібний, які у цих принтерів можуть бути параметри та характеристики, а також можете самостійно підібрати його за параметрами, то перейдіть у каталог товарів і послуг, розділ Принтери етикеток . Якщо ж досвіду роботи з принтерами етикеток у вас немає, ми розповімо вам — як їх вибрати. Насправді, особливих складностей тут немає. До того ж, співробітниками компанії «Восток» накопичений величезний досвід роботи з принтерами етикетки — ми їм поділимося!

Технологічні принтери штрих-коду — це багатофункціональні пристрої, які відрізняються гарною ергономікою та компактністю. Інформація для друку вводиться з ПК вручну або автоматично у заданому порядку. Таке обладнання характеризується простотою управління та налаштування. Техніка відрізняється винятковою якістю роботи.

Більш популярні пристрої, що працюють за принципом термодруку, який здійснюється на термоетикетках. При нагріванні друкуючої головки даний шар темніє та утворюється текст або зображення.

Принтери штрих-кодів з термодруком володіють:

Принтер штрих-кодів простий у конструкції та зручний в експлуатації. Після встановлення драйверів можна друкувати будь-яку графіку, текст з різних додатків Windows, що підтримують стандартні налаштування. У комплекті є програма для друку та дизайну етикеток.

Щоб правильно вибрати принтер штрих-кодів, необхідно врахувати: ширину друку, кількість матеріалу для друку за інтервал часу.

Переваги співпраці

Компанія «Восток» поставляє друкарське обладнання різних видів та модифікацій. Купуючи принтери штрих-коду, ви отримуєте якісний сервісний супровід. Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами. Ми підберемо оптимальну модель для вирішення конкретних завдань.

Доставка здійснюється з Дніпра у всі регіони України.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA