Принтери штрих-коду

Технологічні принтери штрих-коду — це багатофункціональні пристрої, які відрізняються гарною ергономікою та компактністю. Інформація для друку вводиться з ПК вручну або автоматично у заданому порядку. Таке обладнання характеризується простотою управління та налаштування. Техніка відрізняється винятковою якістю роботи.

Більш популярні пристрої, що працюють за принципом термодруку, який здійснюється на термоетикетках. При нагріванні друкуючої головки даний шар темніє та утворюється текст або зображення.

Принтери штрих-кодів з термодруком володіють:

Принтер штрих-кодів простий у конструкції та зручний в експлуатації. Після встановлення драйверів можна друкувати будь-яку графіку, текст з різних додатків Windows, що підтримують стандартні налаштування. У комплекті є програма для друку та дизайну етикеток.

Щоб правильно вибрати принтер штрих-кодів, необхідно врахувати: ширину друку, кількість матеріалу для друку за інтервал часу.

Переваги співпраці

Компанія «Восток» поставляє друкарське обладнання різних видів та модифікацій. Купуючи принтери штрих-коду, ви отримуєте якісний сервісний супровід. Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами. Ми підберемо оптимальну модель для вирішення конкретних завдань.

Доставка здійснюється з Дніпра у всі регіони України.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA