Принтери штрих-коду

Принтери етикеток і штрих-кодів стають все більш необхідним засобом для автоматизації у різних галузях діяльності. Вони використовуються як торгуючими організаціями, так і виробниками. Зазвичай тільки частина товару має штрих-кодове маркування, виконане виробником, і торгова організація повинна сама сформувати штрих-код і прикріпити його до товару.

Принтер етикеток Datamax-O'Neil E-Class Mark III — це надійна конструкція, безвідмовна робота та конкурентоспроможна ціна.

Zebra RZ400 — це промисловий високопродуктивний термотрансферний принтер етикеток оснащений модулем для роботи з RFID мітками. Ширина друку у 400 серії до 104 мм.

Однією з найпопулярніших лінійок промислових принтерів є модель Zebra 110Xi4. Термопринтери цієї серії відрізняються підвищеною продуктивністю і здатні працювати цілодобово. Принтер Zebra-110Xi4 випускається у металевому корпусі товщиною 2,7 мм, який надійно захищає його від ударів і механічних пошкоджень, що дозволяє використовувати принтер в умовах промислового виробництва.

Zebra RZ600 — промисловий високопродуктивний термотрансферний принтер етикеток, оснащений модулем для роботи з RFID мітками. У принтері застосовується симбіоз двох технологій — штрихового кодування та радіочастотної ідентифікації. Ширина друку до 168 мм.

Zebra RP4T — мобільний термотрансферний принтер, оснащений RFID-модулем. Ширина друку принтера до 101,6 мм.

Компанія Zebra випускає принтери етикеток промислового класу і кращий представник цього класу — принтер Zebra ZM400.

Настільний термопринтер етикеток Zebra LP-2824 одна з найпопулярніших моделей! Це простий в експлуатації та дуже надійний принтер етикеток.

Zebra GX420t — настільний термотрансферний принтер етикеток Zebra. Ця серія об’єднує моделі початкового класу. Принтери Zebra GX420t мають можливість роботи у термо- і термотрансферному режимах, адаптовані для друку штрихових кодів.

«Який купити принтер етикеток?» — Це не єдине питання, яке нам задають покупці при виборі принтера. Постараємося дати відповіді на питання, які найчастіше виникають при купівлі принтера.

Ріббон — спеціальна фарбувальна стрічка, яка застосовується при термотрансферному друку за допомогою принтера етикеток.

Мобільні принтери штрихових кодів — це компактні портативні принтери для друку етикеток і іноді чеків зі штриховими кодами. Мобільні принтери не призначені для масового маркування виробів, це принтери для ручного маркування невеликих партій продукції.

Настільні моделі принтерів Zebra поділяються на два види: термопринтери та термотрансферні. Термопринтери друкують тільки на спеціальних носіях: термоетикетках, термокартоні, термострічці. Термотрансферні принтери можуть друкувати як на термоносіях, так і на папері, поліпропілені, картоні, металізованих етикетках.

Компактний, надійний та високопродуктивний принтер Citizen CMP.

Принтери штрих-коду — огляд, опис, рекомендації, витратні матеріали, обслуговування та сервіс.

Принтер для друку ювелірних бирок підбирається з каталогу принтерів етикеток. Дуже важливо, щоб конструкція друкуючого механізму принтера була розрахована для друку на щільних рулонних матеріалах: картоні та поліпропілені. Важливим є наявність у принтера рухомого датчика етикетки, це дозволяє налаштовувати друк під будь-яку форму етикетки.

Принтери етикеток Citizen — особливо надійні, високопродуктивні та зручні у заміні витратних матеріалів принтери етикеток. Для довготривалої роботи.

Zebra розробляє та виробляє широкий асортимент продукції для друку етикеток і штрихових кодів. В асортименті компанії Zebra є принтери, які призначені для підприємств малого бізнесу — магазини, офіси, також є високопродуктивні принтери етикеток для цілодобової роботи в умовах промислових цехів.

Принтери TSC — дуже надійні та невибагливі у експлуатації принтери друку етикеток.

Автоматизація процесів у торгівлі та обліку тісно пов’язана з маркуванням товару. Найпростішим й поширеним рішенням цієї проблеми є друк етикеток на термопринтері.

Всі провідні виробники принтерів етикеток пропонують широкоформатні моделі.

Якщо ви знаєте — що таке принтер для друку етикеток, для чого він потрібний, які у цих принтерів можуть бути параметри та характеристики, а також можете самостійно підібрати його за параметрами, то перейдіть у каталог товарів і послуг, розділ Принтери етикеток . Якщо ж досвіду роботи з принтерами етикеток у вас немає, ми розповімо вам — як їх вибрати. Насправді, особливих складностей тут немає. До того ж, співробітниками компанії «Восток» накопичений величезний досвід роботи з принтерами етикетки — ми їм поділимося!

Вызов консультанта