Банківське обладнання

Детектор та лічильник банкнот необхідні там, де є готівка. Фальшиві банкноти можуть попастися де завгодно. У всіх касах та пунктах приймання готівки має бути детектор валют, щоб не пропустити фальшиву банкноту. Тільки так можна убезпечити себе від шахраїв.

Детектор банкнот може бути самим простим (з однією ультрафіолетовою лампочкою) або з кількома варіантами перевірки банкнот (ультрафіолетова, інфрачервона, магнітна, на просвіт) — це детектор банківського рівня. Невеликий детектор коштуватиме недорого, а фальшивку в ультрафіолеті відразу виявить.

Лічильник банкнот служить для оперативного перерахунку та підсумовування валюти. Він допоможе легко та швидко перерахувати, підсумувати та відсортувати валюту. Лічильник початкового класу буде коштувати відносно недорого, зате у кілька разів прискорить та спростить роботу касира. Бувають лічильники валют комбінованого типу — з вбудованим детектором. Такий тип купюрорахувальної машини не тільки підраховує та підсумовує готівку, а також одночасно з перерахунком перевіряє на справжність та відсортовує фальшиві та підозрілі банкноти. Якщо у вас є лічильник банкнот з ультрафіолетовою детекцією, то додатково купувати детектор валют не обов'язково.

Підпишіться на нашу розсилку та будьте серед перших, хто отримує інформацію про новинки, спеціальні пропозиції та акції.

Задати питання

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA