Банківське обладнання

Перераховувати великі суми грошей вручну, приблизно те ж саме, що й зважувати на око. Тому також, як продавцеві потрібні ваги настільні електронні торгові, щоб продати товар, йому потрібен лічильник.

Двокамерний лічильник банкнот Magner 150 Digital з широкими можливостями.

Фальшивка може опинитися у гаманці навіть у самого чесного покупця або продавця. Як уберегтися від фальшивих грошей?

Як вибрати ультрафіолетовий детектор?

Детектор і лічильник банкнот необхідні там, де є готівка. Фальшиві банкноти можуть попастися де завгодно. У всіх касах і пунктах прийому готівки має бути детектор валют, щоб не пропустити фальшиву банкноту. Тільки так можна убезпечити себе від шахраїв.

Детектор банкнот може бути самим простим  (з однією ультрафіолетовою лампочкою) або з кількома варіантами перевірки банкнот (ультрафіолетова, інфрачервона, магнітна, на просвіт) — це детектор банківського рівня. Невеликий детектор коштуватиме недорого, а фальшивку в ультрафіолеті відразу виявить.

Лічильник банкнот слугує для оперативного перерахунку і підсумовування валюти. Він допоможе легко і швидко перерахувати, підсумувати і відсортувати валюту. Лічильник початкового класу буде коштувати відносно недорого, зате в кілька разів прискорить і спростить роботу касира. Бувають лічильники валют комбінованого типу — з вбудованим детектором. Такий тип купюрорахувальної машини не тільки підраховує і підсумовує готівку, а також одночасно з перерахунком перевіряє на справжність і відсортовує фальшиві й підозрілі банкноти. Якщо у вас є лічильник банкнот з ультрафіолетовою детекцією, то додатково купувати детектор валют не обов'язково.

Підпишіться на нашу розсилку і будьте серед перших, хто отримує інформацію про новинки, спеціальні пропозиції та акції.

Задати питання

Вызов консультанта