Про системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження: оглядові статті та рекомендації — як правильно вибрати відеоспостереження, порівняння різних систем, опис готових проектів та рішень.

Купити обладнання для відеоспостереження — ціни, опис, характеристики на обладнання та комплектуючі до систем відеоспостереження.

Відеоспостереження — це важливий та часто дорогий елемент системи безпеки та контролю на підприємстві. У компаніях ставляться найчастіше такі завдання: «поліпшити дисципліну», «посилити контроль», «визначити номер», «забезпечити безпеку», «закупити відеоспостереження». Але як тільки ставлять запитання: «якими одиницями будемо вимірювати отриманий ефект та скільки грошей підприємству принесе система?», відразу ж починається розгубленість, після чого випливає забійна фраза: «Постачальник буде визначений за найкращою ціною!» Найчастіше, безпечникам, ай-ті-шникам та менеджерам з розвитку абсолютно немає діла до реальних результатів, головне — відпрацювати пункт «закупівля», освоїти виділені фонди та зіграти в тендер. Потім з'ясовується, що система відеоспостереження вже є, але вона не особливо потрібна. Користі якось не приносить.

Наша думка грунтується на практичному досвіді: при виборі системи відеоспостереження важливо отримати те рішення, яке гарантовано забезпечить досягнення цілей та виконання поставлених завдань. Немає сенсу інвестувати гроші в обладнання, яке себе не виправдає. Система відеоспостереження повинна сприяти збереженню матеріальної частини підприємства, зменшувати витрати та збільшувати доходи. При підборі рішення ми аналізуємо завдання у комплексі та пропонуємо замовнику найефективніший та вигідний варіант. Фахівці компанії «Восток» здійснюють проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи, а також сервісне обслуговування систем відеоспостереження.

Для підбору та впровадження систем безпеки та відеоспостереження звертайтеся до нас за телефоном (056) 720-90-37, через форму зворотного зв'язку на сайті або пишіть на електронну пошту: vostok@pkf.dp.ua. Співробітники компанії «Восток» нададуть вам всю необхідну інформацію, проконсультують та допоможуть підібрати систему відеоспостереження будь-якої конфігурації та складності.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA