Про системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження для магазинів можна розділити на дві основні групи — відеоспостереження на базі DVR та відеоспостереження на базі комп'ютера. Наступна основна відмінність - наявність можливості моніторингу та контролю касових і товарних операцій.

AHD — нова технологія, яка об'єднує гідності аналогових систем та систем IP.

Абсолютно нова система розпізнавання реєстраційних знаків автомобілів, що поєднує чудовий рівень розпізнавання, мінімум налаштувань і високу швидкодію.

Під терміном «цифровий відеореєстратор» або DVR («де»-«ве»-«ер») частіше розуміємо пристрій початкового рівня, призначений для запису, зберігання та відтворення відеоінформації у цифровому вигляді, який вміщається у спеціалізований корпус.

TRASSIR ActivePOS встановлюють як у великих мережах супермаркетів, кінотеатрів і заправних станцій, так і в малих точках продажу. Фільтр, який легко налаштовується, дозволить виявити практично будь-яку схему крадіжки, а простота роботи з архівом дадуть службі безпеки торгового об'єкта можливість негайно відреагувати на будь-яку позаштатну ситуацію.

TRASSIR ActiveDome — охорона периметра та великих територій. Система 300 Мегапікселів? Легко!

Високі технології і мегапіксельне спостереження — новий тренд для транспортних рішень.

TRASSIR QuattroStation PRO — гібридний мережевий відеореєстратор для систем IP відеоспостереження. Запис до 128 каналів на сервер (25 к/сек. на канал).

Аналогові стандарти систем відеоспостереження.

Безкорпусні відеокамери користувалися заслуженою популярністю в інсталяторів і замовників. Зараз тенденція змістилася у бік «все в одному» - відеокамери підбираються з необхідним корпусом і об'єктивом.

З ключовими зонами відеоспостереження: КПП, прохідна, автовагова, точки обліку, спостереження за процесами — особливих проблем немає — у цих зонах встановлюються відповідні завданням камери, підбираються об'єктиви, регулюються кути огляду та деталізація. Проблеми з підбором рішення та обладнання виникають на дійсно великих територіях: майданчиках, відстійниках, кар'єрах, сховищах сировини, під'їзних залізничних коліях.

HDCVI — відеоспостереження високої чіткості.

У готелях забезпечення безпеки займає одне з важливих місць.

Відеоспостереження для стадіону. Відеосистема стадіону необхідна для того, щоб спостерігати за поведінкою уболівальників, контролювати рух груп або натовпу, координувати дії персоналу та охорони, запобігати потенційні проблеми, перш, ніж вони стануть дійсно дуже великими проблемами.

Відеоспостереження через мобільний телефон дозволяє завжди і практично в будь-якому місці вести відеоконтроль приміщень і території.

Відеоспостереження через Інтернет дозволяє вести відеоспостереження через мережу Інтернет, переглядати архіви, керувати поворотними камерами.

Завдяки системі відеоспостереження, контроль будівництва можна здійснювати значно простіше та ефективніше. Будівельні бригади або підрядники будуть завжди під контролем — це значить, що в акті не з'явиться робота, яка не виконувалася, або матеріали, які взагалі не завозилися на будмайданчик.

Кількість автозаправних комплексів з кожним роком збільшується, у даний час актуальною є хмарна технологія відеоконтролю та аналітики.

Системи відеоаналітікі підвищують ефективність практично будь-якого бізнесу. Термін окупності системи від двох-трьох місяців до року, залежно від виду бізнесу, зон та точок контролю.

Склад одне з найважливіших і найбільш вразливих приміщень. Величезна кількість товару, що знаходиться у відносно вільному доступі, відсутність «пищавок» на виході і велика кількість людей, роблять його одним з найпривабливіших місць для злодюжок.

Відеоспостереження на елеватори розділяється на функціональні гілки — охоронне, технологічне та облікове.

Ми пропонуємо особливі системи. У ціх системах відеоспостереження реєструються не тільки зміни та рух у кадрі, але реєструються події — зважування та показання ваг. Переглянути, що і коли зважувалось можна дуже швидко. Вибирається дата, випаде список — час та показання ваг.

HDTVI — стандарт професійних систем відеоспостереження.

Професійні системи відеоспостереження у реальному часі, стандарту SDI

Можливість віддаленого перегляду заявляється у конфігурації всіх відеореєстраторів, але функції та можливості у дійсності у всіх виробників реєстраторів різняться.

Розглядаються методи запису відеоархіву у системах відеоспостереження.

Під високою роздільною здатністю маємо на увазі роздільну здатність 720P, 1080P та вище.

Особливості камер зовнішнього відеоспостереження.

Комп’ютерне відеоспостереження може застосовуватися на будь-яких об’єктах, в організаціях і підприємствах будь-якого масштабу від міні-кіоску до світових глобальних корпорацій.

Порівняння аналогових стандартів відеоспостереження.

Розглядаємо переваги цифрових та аналогових систем відеоспостереження.

Для створення завдання на проектування системи відеоспостереження необхідно визначити цілі, які необхідно досягти, та завдання, які необхідно вирішити. Важливо описати, що у кінцевому підсумку необхідно отримати та які завдання вирішити?

Підключити каси до системи відеоспостереження. У наші дні існує декілька способів підключення кас (касових апаратів) до системи відеоспостереження. Проте описувати детально всі ці варіанти ми не будемо. На даний момент співробітники нашої компанії відпрацювали на практиці, перевірили, обкатали та активно впроваджують метод, заснований на використанні системи відеоспостереження «Інтелект». Про нього, мабуть, і розповімо.

Підключення IP-відеокамер до системи відеоспостереження «Патріот».

Сьогодні, в умовах ростучої інтенсивності бізнесу, топ-менеджери великих компаній дуже часто не можуть бути на всіх важливих зустрічах, що вимагають особистої присутності. Найбільш ефективним вирішенням цієї проблеми стає відеоконференцзв'язок, який дозволяє не тільки знизити витрати на організацію відряджень для співробітників, але та заощадити найдорожчий ресурс — час керівника.

У самий розпал сезону відпусток дуже актуальне питання безпеки постояльців, персоналу в готелях. І адміністрація готелю, і клієнти зацікавлені в збереження цінних речей і всього свого майна.

У даний час IP відеоспостереження є стандартом для промислових підприємств.

AHD — нове слово у системах відеоспостереження високої чіткості.

Цифрові системи відеоспостереження.

Якщо ви прийняли рішення придбати систему відеоспостереження, то виникають цілком логічні запитання: як це зробити і яку саме необхідно купити. Багато споживачів вимагають від продавця якісний продукт за мінімальні гроші — це абсолютно нормальне бажання. Проте ...

Вибирати та переглядати відео можна по різних подіях та даних з довідника 1С. Також можлива передача даних безпосередньо від облікового обладнання — від електронних ваг, лічильників, вимірників. Інтеграція 1С:Підприємства, облікового обладнання з системою відеоспостереження дозволяє БАЧИТИ, що відбувалося насправді.

Система для автоматичного визначення та розпізнавання автомобільних номерів може бути побудована на базі програмно-апаратного комплексу «Інтелект».

Короткий огляд наявних стандартів, які застосовуються у системах відеоспостереження.

Системи відеоспостереження: оглядові статті та рекомендації — як правильно вибрати відеоспостереження, порівняння різних систем, опис готових проектів та рішень.

Купити обладнання для відеоспостереження — ціни, опис, характеристики на обладнання та комплектуючі до систем відеоспостереження.

Відеоспостереження — це важливий та часто дорогий елемент системи безпеки та контролю на підприємстві. У компаніях ставляться найчастіше такі завдання: «поліпшити дисципліну», «посилити контроль», «визначити номер», «забезпечити безпеку», «закупити відеоспостереження». Але як тільки ставлять запитання: «якими одиницями будемо вимірювати отриманий ефект та скільки грошей підприємству принесе система?», відразу ж починається розгубленість, після чого випливає забійна фраза: «Постачальник буде визначений за найкращою ціною!» Найчастіше, безпечникам, ай-ті-шникам та менеджерам з розвитку абсолютно немає діла до реальних результатів, головне — відпрацювати пункт «закупівля», освоїти виділені фонди та зіграти в тендер. Потім з'ясовується, що система відеоспостереження вже є, але вона не особливо потрібна. Користі якось не приносить.

Наша думка грунтується на практичному досвіді: при виборі системи відеоспостереження важливо отримати те рішення, яке гарантовано забезпечить досягнення цілей та виконання поставлених завдань. Немає сенсу інвестувати гроші в обладнання, яке себе не виправдає. Система відеоспостереження повинна сприяти збереженню матеріальної частини підприємства, зменшувати витрати та збільшувати доходи. При підборі рішення ми аналізуємо завдання у комплексі та пропонуємо замовнику найефективніший та вигідний варіант. Фахівці компанії «Восток» здійснюють проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи, а також сервісне обслуговування систем відеоспостереження.

Для підбору та впровадження систем безпеки та відеоспостереження звертайтеся до нас за телефоном (056) 720-90-37, через форму зворотного зв'язку на сайті або пишіть на електронну пошту: vostok@pkf.dp.ua. Співробітники компанії «Восток» нададуть вам всю необхідну інформацію, проконсультують та допоможуть підібрати систему відеоспостереження будь-якої конфігурації та складності.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA