Сканери штрих-коду

Детальний опис сканера штрих-кодів Voyager MS-9540. Позиціонується як універсальний зчитувач штрихових кодів, Voyager MS-9540 у повній мірі виправдовує це визначення. Високопродуктивні POS-системи, інвентаризація, легкі виробничі програми, офісні завдання типу роботи з документами та штриховими меню — ось далеко не повний перелік сфер ефективного застосування сканера Voyager.

DS3508 — це серія захищених цифрових сканерів Motorola яка призначена для ефективного збору даних у складних умовах промислових та виробничих предпріяітій. Ці сканери, спроектовані з використанням інноваційної технології цифрового імідж-сканування, дозволяють швидко та точно зчитувати одно- та двомірні штрихові коди, зображення та коди прямий маркування (DPM).

DS3508-SR - базова модель серії DS3508 — дротовий цифровий сканер одномірних та двомірних кодів для роботи у важких виробничих умовах.

DS3508-HD — модель серії DS3508 — захищений цифровий сканер 1D/2D штрих-кодів, який оптимізований для зчитування дрібних штрих-кодів 2D високої щільності, для зчитування та передачі зображень, а також для зчитування кодів Direct Part Marking (DPM).

DS3578 — це серія бездротових промислових захищених сканерів штрихових кодів з можливістю сканування 1D/2D. Базовою для бездротових сканерів є дротова серія DS3508.

DS3578-DP — це спеціалізована модель бездротової серії DS3578, розроблена для комплексного сканування з підтримкою IUID для штрих-кодів 1D, 2D та кодів прямого маркування DPM.

DS3578-SR — це базова модель серії DS3578 — бездротові промислові сканери лінійних штрихових кодів 1D та 2D кодів різних форматів.

DS457-HD — сканер оптимізований для комплексного сканування 2D кодів. Оптимізована функція фокусування для роботи з дуже дрібними та щільними штрих-кодами 2D, які часто використовуються у промисловості.

DS457 є продовженням лінійки імідж-сканерів штрихових кодів «Motorola DS». У сканерах цієї серії використовується новітня технологія імідж-сканування, яка забезпечує високу швидкість зчитування лінійних та двомірних штрихових кодів, а також володіє можливістю захоплення зображень, тексту та підписів.

DS457-DP — у цьому сканері, як і у всіх сканерах серії DS457, є повна комплексна підтримка штрих-кодів 1D та 2D, а також додана функція розпізнавання кодів DPM.

Бездротовий імідж-сканер Motorola DS6878-SR для щоденної роботи у різних галузях промисловості та сферах торгівлі.

LS2208 забезпечує швидке та надійне зчитування штрих-кодів. Широкий діапазон робочих відстаней сканування робить його ідеальним рішенням для підприємств роздрібної торгівлі, медичних установ, навчальних закладів та державних організацій.

Symbol LS3408-ER дротова версія з функцією сканування 1D штрих-кодів від мінімальної відстані до 13,7 метра.

Універсальний сканер штрих-кодів Motorola LS 1203. Міцний, високоякісний та недорогий лазерний сканер — ідеальне рішення для малих підприємств роздрібної торгівлі.

Детальний опис лазерного сканера MS5145 Eclipse. MS-5145 — ручний одноплощинний лазерний сканер штрих-коду, розроблений на заміну застарілої моделі MS6220L. Оснащений технологією CodeGate та скануючою системою, що дозволяє зчитувати код з мінімальною товщиною ліній в 0,1 мм.

SE4500 — сканер лінійних і 2D кодів, OEM-модуль.

Універсальний сканер штрих-кодів Symbol LS9208. Високошвидкісний універсальний сканер штрих-кодів LS9208 забезпечує економію часу, легко перемикається між настільним та ручним режимами роботи. Багатоплощинний сканування з 100-рядковим растром забезпечує швидке зчитування штрих-кодів у довільному ракурсі. Малі розміри пристрою та вбудована антена системи електронного контролю (EAS) дозволяють заощадити місце на прилавку. Підтримуються нові стандарти: система символів GS1 DataBar та 14-значні коди GTIN.

Бездротовий сканер штрих-коду — ручний або стаціонарний сканер штрихових кодів, що передає інформацію про зчитані штрихові коди через бездротовий канал зв'язку.

Промислові сканери штрих кодів — окрема підгрупа сканерів штрихових кодів з посиленим захистом від зовнішніх впливів та міцним корпусом. Крім захисту промислові сканера оснащуються додатковою світловою та звуковою сигналізацією про успішне сканування.

Світлодіодний сканер штрих-кодів — у цих сканерах випромінюючим елементом є світлодіод, зчитуючим — ПЗС-матриця. Сканери на світлодіодній технології найдешевші та надійні, але мають вкрай малу дальність зчитування.

Пряме маркування деталей або маркування DPM практичний та довговічний спосіб нанесення необхідної інформації у штрих-коді безпосередньо на саму деталь.

Огляд сканерів штрихових кодів Metrologic — моделі, опис, вибір, порівняння. Компанія Metrologic спеціалізується на виробництві лазерних сканерів штрихових кодів різних модифікацій, в основному призначених для використання у торгових додатках. Відмінною особливістю сканерів штри-кода компанії Metrologic є надійність та простота в експлуатації.

Основні інтерфейси підключення сканера штрих-коду до ПК та 1С: RS-232, USB, PS/2, Bluetooth.

Зведений огляд сканерів штрихових та 2D кодів від Zebra Technologies.

Сканери DPM — для зчитування DPM (код безпосереднього маркування) використовуються спеціалізовані сканери штрихових кодів.

Datalogic — компанія зі світовим ім'ям. Вона входить у трійку лідерів з виготовлення обладнання на базі технологій автоматичної ідентифікації та збору даних, поставляючи сучасні рішення на основі вбудованих та ручних сканерів штрих-коду.

Сканер штрих-коду з пам'яттю — це сканер, який дає можливість сканувати штрих-коди на відстані від ПК. Сканер з пам'яттю спрощує процес сканування штрих-кодів.

LS3578-FZ — бездротовий сканер штрихових кодів підвищеної міцності з інтегрованим адаптером Bluetooth.

У цьому розділі зібрана інформація про сканери штрихових кодів: опис моделей, критерії та параметри для вибору конкретної моделі сканера, приклади застосування, інструкції з експлуатації, керівництва по налаштуванню та програмування. Конкретні моделі сканерів з цінами та можливістю замовлення представлені у нашому товарному каталозі — Купити сканер штрих-коду.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA