Системи електроживлення

Захистити техніку від перепадів напруги? Стабілізатор напруги! Знижена, підвищена та/або нестабільна напруга у мережі електроживлення може пошкодити всю побутову техніку у вашому домі! І, при цьому, у безкоштовному гарантійному сервісі, найімовірніше, вам буде відмовлено, так як, гарантія надається лише при умові, що прилад експлуатується в умовах електроживлення, що задовольняють суворі технічні вимоги до напруги живлення - 220 вольт ±10%.

Який акумулятор використовувати? Як правильно заряджати акумулятор, щоб продовжити його термін служби?

Сучасні газові котли працюють від електрики. При аварійному відключенні електроенергії необхідне автономне джерело живлення.

Використання ДБЖ пов'язано із забезпеченням безперебійної роботи комп'ютерів, що дозволяє підключеному до ДБЖ обладнанню, за умови раптового припинення подачі електричного струму або при виході його параметрів за допустимі норми, деякий нетривалий час продовжити роботу.

Схема та рекомендації фахівців про комплексну систему електрозахисту котеджу.

Стабілізатор можна встановлювати для стабілізації напруги, як окремого взятого обладнання, так і всього об'єкта у цілому. Це залежить від конкретних вимог та можливостей. Можна комбінувати захист — для захисту всього об'єкта застосовувати потужні стабілізатори з низькою точністю, а окремі пристрої додатково захищати за допомогою високоточних стабілізаторів або за допомогою блоків безперебійного живлення.

При купівлі стабілізатора напруги необхідно розрахувати повну потужність техніки, яка буде підключатися до стабілізатора.

Пристрої призначені для захисту чутливої ​​електроніки на дачі, у заміському будинку або квартирі.

Джерела безперебійного живлення. Стабілізатори. Акумулятори. Генератори.

Системи зв’язку, відеоспостереження, контролю доступу, обліку робочого часу, робочі місця та центр обробки даних (ЦОД) не можуть повноцінно працювати без надійного та безперебійного електроживлення.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA