Автоматизація обліку та бізнесу

Давайте відразу визначимося з головним питанням: чи потрібна вашому бізнесу автоматизація роздрібної торгівлі під ключ або ви якось і без неї проживете?

Позначення ступеня захисту обладнання від впливів навколишнього середовища.

Автоматизація інвентаризації на базі терміналу збору даних CASIO IT-600 та програми МОСкіт.

ERP-система — чарівна таблетка або інструмент для роботи?

Ресторан – особливий заклад. Погляд офіціанта і посмішка сомелье, убрання всього залу і блиск келихів, вишуканість кухні і приємна музика створюють ту атмосферу, ради якої клієнт заходитиме в ресторан знову і знову.

Сучасні магазини та торгові мережі являють собою складну систему складів, що вимагає оперативного обліку продажів і переміщень товарів. Без автоматизації обліку руху товарів і грошей досягти успіху у цьому бізнесі досить складно. Темп сучасного бізнесу не дозволяє відкладати процес реєстрації руху товарів. Більш того, автоматизація в торгівлі важлива не тільки як засіб тотального обліку товару в інтересах власників бізнесу, але, перш за все в інтересах покупців як засіб поліпшення швидкості і якості обслуговування, звільнення часу продавця, щоб вільно спілкуватися з покупцем.

Автоматизація результатів зважування. Автоматизація обліку результатів зважування на платформних вагах, з додатковим контролем операцій системою відеоспостереження.

Найбільш поширеною є методика автоматизації переобліку на базі штрихових кодів.

Сучасний ресторанний бізнес потребує продуманих технологічних рішень. Автоматизація ресторану виводить керування закладом на новий рівень. За допомогою автоматизації ресторану стає можливим в автоматичному режимі одночасно проводити кілька складних операцій.

Використання нових інформаційних технологій і технічний прогрес у всіх сферах життя не залишили осторонь і бібліотеки.

Автоматизація системи простежуваності кег включає в себе кілька етапів: присвоєння номера, маркування кег, інвентаризація, облік на складі, облік повернення, облік сервісу та ремонту.

Готове рішення автоматизації процесу приймання та маркування вантажу.

Інвентаризація основних засобів, якщо говорити доступною мовою, — це перевірка відповідності основних засобів облікових записів про них.

Основна мета автоматизації процесу зважування автомобілів — це зниження впливу так званого «людського чинника», виключення можливості впливу співробітників на результати вимірювання, підвищення швидкості роботи обробки даних та формування документів. Комплексна система вагового контролю автотранспорту — це результат інтеграції системи обліку, відеоспостереження та автомобільних електронних ваг.

Термін «автоматизація ресторанів» часто можна почути від рестораторів, постачальників обладнання та програмного забезпечення. Для них його значення дещо умовне.

Автоматизація оперативного обліку на ТОКу (пункті приймання) зерна на базі 1С:Підприємства з підключенням автомобільних ваг. Прискорюються операції приймання, спрощується робота з паперами, значно зменшується людський фактор.

Кожен з нас бував на ринках, виставках, заміських фестивалях їжі або брав участь у громадських гуляннях. Так що ж слід знати про виїзне обладнання для торгівлі...

Наші фахівці займаються постановкою, налагодженням та автоматизацією обліку вже понад 15 років. Автоматизуємо робочі місця на базі 1С.

Сьогодні мало хто може уявити ведення бухгалтерії без програми 1C, але ось облік робочого часу багато хто до цього часу веде вручну. Пропонуємо систему автоматизованого контролю ваги персоналу.

Ваговий пост обладнано платформними вагами, терміналом з обліковою програмою, цифровим термометром зі щупом (харчовий термометр).

Дисконтна система на базі ПЗ Сервер ККМ.

Доопрацювання 1С під завдання замовника.

Така зв'язка спрощує процес відпуску товару. Коли потік людей великий, то введення ваги товару уповільнює процес торгівлі. А так продавець здійснює всього пару дій.

Мобільне рішення для зважування та маркування продукції у складних складських умовах і при мінусовій температурі навколишнього середовища.

Для ідентифікації рулонів, які надходять з виробництва на склад, використовується етикетка зі штрих-кодом, вагою та назвою продукції.

Облік на складі. Можна запропонувати два методи ведення складського обліку, умовно назвемо їх як «координатний» і «осередковий»

Маркування комплектуючих та виробів штрих-кодом дозволяє організувати та автоматизувати облік на всіх етапах виробництва. Система кодування будується таким чином, щоб виключити пересортицу або недостачу виробів.

Облік утилізації твердих побутових відходів

Для того, щоб швидко налагодити облік на току, слід для початку визначитися, що вам необхідно враховувати та за якими виробничими процесами вести контроль.

Облік продукції при виході з виробництва та переміщенні між складами.

Завдання обліку готової продукції полягають у тому, щоб контролювати випуск готової продукції, її стан, збереження на складі та виконання замовлень на виробництві.

Варіанти обліку у кафе можна умовно розділити на кілька видів. Кожен з них дозволяє підтримувати діяльність кафе та його розвиток. По мірі розширення бізнесу та перетворення одинокого закладу у мережеве виникає необхідність у переході на більш досконалий та деталізований рівень обліку.

Для автоматизації роботи складу осередки маркуються адресними етикетками — етикетки містять буквено-цифрове кодування для оператора та штриховий код для зчитування терміналом збору даних.

Для переоцінки та друку нових цінників необхідний ТЗД і мобільний принтер етикеток.

Передача даних з кранової ваги по бездротовому зв'язку й облік даних.

Початок власної справи пов'язане з масою труднощів. Крім чисто документальної метушні, треба і про приміщення подбати, про персонал, закупівлі спеціального обладнання.

На виробництві метизів для обліку та фасування використовуються автоматизовані лінії. Але для невеликих метизних цехів або магазинів ми пропонуємо використовувати спрощену систему обліку та фасування.

Системи автоматичної ідентифікації поділяються за видами використовуваної технології: штрихові коди, радіочастотна ідентифікація, розпізнавання об'єктів на відео, чіпи, магнітна смуга.

Інвентаризація є ефективним методом контролю за збереженням майна підприємства, правильністю показування на рахунках бухгалтерського обліку, своєчасним виявленням і виправленням розбіжностей між фактичними даними, отриманими у результаті проведення інвентаризації, і даними бухгалтерського обліку, що у кінцевому підсумку призводить до повної та правдивої фінансової звітності компанії.

Інформаційний кіоск — призначений для надання довідкової інформації. Технічно це автоматизований програмно-апаратний комплекс, виконаний на базі персонального комп'ютера, POS-терміналу або спеціалізованого пристрою.

Під автоматизацією обліку розуміється комплекс методів та засобів, спрямованих на спрощення та прискорення виробничого процесу, а також на зниження впливу антропогенних факторів та поліпшення умов праці персоналу.

Навіщо потрібна автоматизація обліку?

Основною метою є збільшення показників економічності та ефективності виробничих процесів (приросту прибутку, коефіцієнта рентабельності, окупності інвестицій та ін.), рівня безпеки об'єктів, що охороняються, та замовників.

Процеси автоматизації на виробництві та в торгівлі вимагають комплексного підходу. Невіддільною складовою цього є спеціальні облікові програми. До найбільш поширених та ефективних програмних засобів відноситься лінійка ПЗ 1С. Саме обладнання при цьому може бути різних конфігурацій та видів. Все залежить від типу виготовленої продукції та сфери діяльності підприємства.

Автоматизація бізнесу — це встановлення та впровадження високотехнологічного обладнання та спеціалізованого ПЗ у торговий процес. Ці заходи проводяться з метою збільшення ефективності технічних засобів та трудових ресурсів. Крім того, автоматизація бізнесу — це ще й контроль фінансових та товарних потоків, точна та своєчасна інформація про наявність (залишки) товару у торговому залі та на складі.

Впровадження автоматичного керування техпроцесами дозволяє контролювати повний хід випуску продукції. В результаті вплив людського фактора буде зведено до мінімуму. В обов'язки співробітника буде входити лише прийняття найбільш відповідальних рішень.

До основного обладнання для автоматизації обліку відносяться різні види електронних ваг, камери відеоспостереження, РРО, сканери штрих-коду, термінали збору даних, принтери етикеток та інші пристрої.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA