RFID технологія

DS9808-R — це перший комбінований пристрій з можливістю зчитування штрихкодів 1D/2D і читання радіочастотних RFID-міток, здатний працювати у ручному режимі та у стаціонарному режимі «вільні руки».

Серія RFID-контролерів FX7400 відноситься до офісної групі RFID рішень Motorola — це прості у розгортанні, налаштуванні, керуванні та використанні стаціонарні RFID-зчитувачі.

MC319Z — мобільні комп'ютери, термінали збору даних Motorola серії MC3190, оснащені RFID модулем.

RFID — сучасна технологія автоматичної ідентифікації, що дозволяє автоматизувати процес збору та обробки інформації безконтактним способом.

Базові елементи RFID системи — це зчитувач, антена та мітка. RFID технологія не вимагає контакту або прямої видимості між міткою і зчитувачем, що дозволяє одночасно зчитувати кілька міток, які у даний момент знаходяться у радіусі дії антени.

RFID — безконтактна технологія, носієм інформації є радіохвиля. Штрих-код — безконтактна технологія, носієм інформації є послідовність чорних та білих смуг, що представляє якусь інформацію у зручному для зчитування технічними засобами виді.

Технологію RFID (ідентифікація радіочастоти) можна використовувати практично у будь-якому бізнесі для збільшення прибутку та ефективності роботи.

Class 1 Generation 2 — набір стандартів і специфікацій, розроблених комерційною організацією «EPCglobal, Inc.», в яких детально описані технічні параметри на певну групу RFID-міток і зчитувачів.

Motorola пропонує широкий асортимент RFID-антен, міток, стаціонарних і мобільних RFID-зчитувачів.

Використання RFID принтера значно спрощує та прискорює роботу з етикетками, оснащеними радіочастотними мітками. Симбіоз штрихового та радіочастотного кодування дозволяє отримати найбільшу ефективність обліку та контролю від застосування двох цих технологій.

На складі можуть застосовуватися кілька схем обліку та контролю, заснованих на базі RFID технології. На стаціонарних зчитувачах основні схеми — повний контроль приміщення складу та (або) точки контролю на воротах.

RFID мітки Alien Technology.

Зараз термін RFID зчитувачі охоплює набагато більшу кількість пристроїв, крім зчитувачів системи доступу, це можуть бути стаціонарні контролери RFID міток, ручні термінали збору даних, оснащені RFID-модулем.

RFID карта — пластикова карта з вбудованою радіочастотної міткою. Ці карти відносяться до категорії — безконтактні пластикові карти.

Система радіочастотної ідентифікації у торговому залі дозволяє відстежувати та контролювати торговий процес, а також оперативно реагувати на певні моменти.

На сьогодні немає ідеального вирішення проблеми як маркувати та враховувати металеву тару та інвентар.

RFID технології застосовуються для ідентифікації та обліку продуктів і товарів у торгових залах або у складі ланцюжків постачань.

RFID-мітки на залізничних вагонах застосовуються для автоматизації реєстрації руху вагонів по контрольних точках, а також для автоматизації зважування вагонів та реєстрації їх номерів.

RFID облік рушників у готелях, басейнах і на пляжах.

ZD500R — офісний RFID UHF термотрансферний принтер Zebra.

У даний час все більший інтерес викликає система ідентифікації, яка створюється на основі RFID технологій.

На сьогодні RFID мітки широко застосовуються у різних галузях промисловості для відстеження активів, в установах надання первинної медичної допомоги та у торгівлі.

RFID — Radio Frequency Identification — «радіо-частотна ідентифікація». Ер Еф Ай Ді — під цим терміном об’єднані різнорідні технології та стандарти, що забезпечують безконтактну ідентифікацію чого-небудь по радіо-каналу на відстанях від декількох сантиметрів до сотень кілометрів. Наприклад, система «свій-чужий» в авіації по своїй суті теж RFID. У бізнесі отримали широке поширення RFID системи доступу, а також RFID-мітки для зчитування стаціонарними або ручними RFID-зчитувачами.

Читаючи рекламні статті та буклети, необхідно розуміти, що RFID технологія — це не «чарівна пігулка» або «велика зелена кнопка», яка вирішує абсолютно всі питання обліку, контролю та безпеки. Рішення, засновані на цій технології, досить дорогі та їх необхідно підбирати індивідуально, ретельно аналізуючи ситуацію та завдання у кожному конкретному випадку.

RFID технології мають ряд переваг. RFID технології не вимагають контакту або прямої видимості між міткою та зчитувачем, що дозволяє одночасно зчитувати кілька міток, які в даний момент знаходяться в радіусі дії антени. RFID може використовуватися навіть в агресивному середовищі, а RFID-мітки можуть читатися через бруд, фарбу, пар, воду, пластмасу, деревину. RFID-мітки практично неможливо підробити та вони можуть містити у своєму коді велику кількість інформації. Інформація, що зберігається на радіочастотній мітці, може бути засекречена. При цьому, доступ може бути обмежений, як до операцій запису, так і до операцій зчитування даних, а на одній радіочастотній мітці можна одночасно зберігати як дані, доступ до яких відкритий для всіх, так і дані, доступ до яких обмежений.

RFID обладнання ціни

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA