Відеоспостереження через Інтернет

Відеоспостереження через Інтернет — дозволяє вести відеоспостереження через мережу Інтернет, переглядати архіви, керувати поворотними камерами. Для роботи необхідна наявність точки доступу до інтернету, підключення може бути як дротове, так і бездротове (через GSM, 3G або 4G мережі), бажано зі статичною IP адресою.

Наші фахівці можуть організувати віддалене відеоспостереження через ваш Android, iPhone, планшет або комп'ютер.

Відеоспостереження через Android.

Відеоспостереження через ваш Android

Відеоспостереження через iPhone.

Відеоспостереження через ваш iPhone

Розглянемо приклади відеоспостереження через Інтернет. Дуже важливим фактором є швидкість доступу до мережі інтернет — швидкість доступу до мережі інтернет для точки підключення відеосервера або IP-відеокамери, а також швидкість доступу для точки клієнта (комп'ютер з відеокліентом, мобільний телефон, КПК або смартфона).

Відеоспостереження через інтернет: IP-відеоспостереження та організація передачі даних з відеосервера до віддаленого відеокліента.

Робота з системою відеоспостереження може виконуватися різними способами, через браузер — web-відеокліент, а також через віддалений від основного сервера відеокліент. За допомогою web-інтерфейсу можна дивитися зображення з ip-відеокамер (web-камер або інтернет-відекамер), у багатьох ip-відекамерах є вбудований web-відеокліент — він дозволяє переглядати зображення, а також керувати камерою або її налаштуваннями.

Скріншот з відеокамери

Доступ до системи відеоспостереження за допомогою web-браузера (Internet Explorer або іншого) — дозволяє працювати (вести відеоспостереження або переглядати архів з будь-якого комп'ютера: КПК, ноутбука як на базі платформи Microsoft Windows, так і інших операційних систем. При цьому, немає потреби встановлювати на нього будь-яке спеціальне програмне забезпечення, у тому числі компоненти ActiveX, Java та ін.

Відеоспостереження через планшет

Користувач може здійснювати web-доступ до системи з будь-яких каналів передачі даних: GPRS, EDGE, Wi-Fi та з будь-якої точки світу, неважливо де: у відрядженні, у літаку або на поїзді, у відпустці з готелю або Internet-кафе, сидячи на пляжі або з дому, з робочого комп'ютера в офісі або ноутбука.

Відеоспостереження через iPhone, Android та ПК.

Відеоспостереження через Інтернет

Відеоспостереження по IP-відеокамерах зазвичай ведеться у режимі он-лайн. При цьому, відеоінформація, яка отримується при відеоспостереженні через Інтернет, може зберігатися у комп'ютері користувача, а також на сервері. Мережеві камери також можуть надсилати зображення головного комп'ютера автоматично, або головний комп'ютер самостійно може відшукувати потрібні зображення з ip-камер. При бездротовому спостереженні програми можуть показувати те, що відбувається у реальному часі та працювати з архівними файлами. Коли встановлений термін зберігання відеозображень проходить, програма автоматично стирає їх.

Безпека відеоспостереження через Інтернет. Взаємодія з системою через web-доступ здійснюється за допомогою авторизованого підключення до web-сервера — комп'ютера або пристрою, який є сервером системи відеоспостереження. На цьому обладнанні повинен бути встановлені та належним чином налаштована компонента Web Server. Для авторизації на web-сервері користувачеві потрібно відкрити Internet-браузер, ввести в адресному рядку URL-адресу web-сервера (IP-адреса цього комп'ютера у локальній мережі або у мережі Internet, або ім'я комп'ютера у локальній мережі), потім здійснити вхід на web -сервер під авторизованим користувачем.

Віддалене відеоспостереження

Список користувачів, яким дозволена робота з системою відеоспостереження через web-доступ, формується та налаштовується заздалегідь у конфігурації web-сервера. У більшості систем Web Server підтримує можливість одночасного підключення відразу декількох користувачів.

Варіанти організації, комбінації систем і рішень

Крім цього, можливість роботи систем відеоспостереження через Інтернет дозволяє організувати відеоспостереження через мобільний телефон. Переглядати зображення та працювати з архівом можна через мобільний телефон, смартфон, КПК, iPhone.

Відеоспостереження через ваш Android, iPhone

Можливість вести відеоспостереження через мережу інтернет надають

Режими роботи:

  1. Відеоспостереження — у цьому режимі користувач може переглядати відеозображення з відеокамер, налаштовувати якість трансляції, а також керувати поворотними камерами.
  2. Налаштування профілю або конфігурація системи.
  3. Робота з архівом.

Схема відеоспостереження мережею за допомогою IP-відеокамер

Схема відеоспостереження за допомогою IP-відеосервера 

Переважно відеоспостереження через мережу інтернет застосовується на бізнес об'єктах: автомобільні вагові, виробничі цехи, склади зберігання, ділянки особливого обліку продукції. Як приклад можна привести систему автоматизованого контролю зважування автомобілів. У цій системі в єдиний комплекс інтегровані система обліку та система відеоспостереження. Можливість віддаленого контролю через Інтернет дозволяє ефективно управляти діяльністю філій, підрозділів та майданчиків.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA