Відеоспостереження через мобільний телефон

Практично всі системи відеоспостереження які поставляються нашою компанією дозволяють можливість відеоспостереження за об'єктами через мобільний телефон. Відеоспостереження через телефон дозволяє завжди і практично в будь-якому місці вести відеоконтроль приміщень і території.

У таких системах як «Інтелект», «Video-IQ7» і «Smart-Video», «Smart Video PRO» мобільний відео-клієнт безкоштовний (входить у вартість комплекту). В інших же системах, наприклад система відеоспостереження «Патріот», - мобільний відео-клієнт платний. Вірніше програму відео-клієнта для установки на мобільний телефон можна завантажити абсолютно безкоштовно, а от для того, щоб вона могла зв'язуватися з відео-сервером, безпосередньо на сам відео-сервер необхідно купити і встановити ліцензію. Мобільні клієнти для java, windows mobile, Iphone, symbian. До продуктів компанії ITV можна підключити практично будь-який телефон, який підтримує роботу з java-додатками.

Хоча екран мобільного телефону не дозволяє детально розглянути об'єкт спостереження, але вже сама можливість швидкого, мобільного відеоспостереження є корисною. Наприклад, ви перебуваєте у відпустці або у відрядженні - з системи сигналізації приходить сигнал тривоги! Через мобільний телефон можна швидко підключиться до відеосерверів і переглянути, що конкретно відбувається - помилкова тривога, можливо хтось з працівників не вимкнув сигналізацію, або дійсно на об'єкті сторонні.

Наші клієнти активно використовують мобільні телефони для контролю готелів, барів, автомийок, СТО, будинків, котеджів за допомогою відеокамер. У нашому офісі працює постійно діючий стенд - співробітники компанії Схід продемонструють роботу систем відеоспостереження, покажуть як працюють відеокліенти на мобільним телефоні. Ви можете оцінити відеоспостереження через мобільний телефон, а також попрацювати з системою в режимі перегляду архіву.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA