Системи відеоспостереження магазинів

Дивіться також:

Автоматизація торгівлі

Облік товару в магазині

Системи відеоспостереження для магазинів можна розділити на дві основні групи — відеоспостереження на базі DVR та відеоспостереження на базі комп'ютера. Наступна основна відмінність - наявність можливості моніторингу та контролю касових та товарних операцій.

Розподіл системи відеоспостереження для магазинів:

Платформа:

  1. на базі DVR (цифровий відеореєстратор);
  2. на базі комп'ютера (плати для ПК).

Інтеграція з POS-обладнанням:

  1. з можливістю касового контролю;
  2. без можливості організації контролю касових і товарних операцій.

Системи на базі DVR застосовуються у невеликих магазинах або відділах. За допомогою DVR можна швидко, а головне недорого організувати відеоспостереження за відділом або філією. Якщо до цієї філії або відділу можна підвести Інтернет — спостереження та роботу з архівом можна виконувати віддалено.

Для великих магазинів (супермаркет, гіпермаркет), а також мережі з кількох магазинів вигідно застосовувати системи відеоспостереження для магазинів з контролем касових та товарних операцій. До цих систем відеоспостереження можна підключати касові апарати, POS-обладнання, ваги, термінали збору даних для передачі даних про продажі. Ці дані синхронізуються з відео та дозволяють вибрати та переглянути відеофрагмент з будь-якої події або виробничої операції: зважування, продаж товару, приймання товару, повернення товару, інвентаризація та ін.

На сторінці «Під'єднати каси до системи відеоспостереження» розповідається як під'єднати касові апарати до системи відеоспостереження та які вигоди це приносить.

Можна комбінувати кілька різних систем. Хоча й існує думка, що для одного об'єкта необхідно вибудовувати все на одній платформі — практика показує, що це не так. Візьмемо аналогію з автомобілями — погодьтеся, що абсурдною буде ситуація, якщо використовувати вантажний автомобіль для поїздки у відпустку або на рибалку, а також для роботи цього автомобіля як таксі. Точно так само з системою відеоспостереження. Для великих об'єктів можна та навіть потрібно використовувати комбіновані системи — наприклад, система Інтелект відмінно справляється з контролем POS-операцій, може бути інтегрована у пожежну та охоронну систему торгового комплексу.

Основні завдання відеоспостереження у магазині

Привязка событий к видеоряду

Для того, щоб точно визначити, яка система чи комбінація систем буде максимально ефективною та вигідною, необхідно ретельно опрацювати технічне завдання. Телефонуйте (056) 720-90-37 та надсилайте запити — ми надамо ефективні рішення!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA