Zebex Industries (Тайвань)

Zebex — компанія Zebex Industries Inc., була заснована у 1986 році на Тайвані. На початку своєї діяльності компанія спеціалізувалася на розробці напівпровідникового виробничого обладнання. У 1990 році компанія ZEBEX стала першою Тайванською компанією, яка використовує технологію сканування CCD — ZEBEX ZB100A зчитувач штрихових кодів.

Zebex

На даний час компанія Zebex успішно спеціалізується на виробництві та продажі всього діапазону CCD та лазерних сканерів, мобільних терміналів збору даних, а також систем автоматичної ідентифікації (AutoID). Продукцію компанії ZEBEX виділяється привабливим ергономічним дизайном, при цьому сучасна, надійна та доступна за ціною. Завдяки швидкому оновленню модельного ряду та повному діапазону виробів автоматичної ідентифікації компанія ZEBEX, яка стала впізнаваним фірмовим знаком, зміцнила своє становище на ринку AutoID.

Zebex

ZEBEX — це об'єднання головної компанії ZEBEX Industries Inc., розташованої у Тайвані та відомої як ZBT, та трьох дочірніх компаній: ZEBEX America Inc (відомої як ZBA), ZEBEX Vertriebs-GmbH (відомої як ZBG) та ZEBEX Industries (Шанхай) Inc (відомої як ZBC), розташованих, відповідно, в Америці, Німеччині, та Китаї.

Задати питання

Продукція марки Zebex, Тайвань на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA