Сканер з пам’яттю

Сканер штрих-коду з пам'яттю — це сканер, який дає можливість сканувати штрих-коди на відстані від ПК. Сканер з пам'яттю спрощує процес сканування штрих-кодів: відсутність дротів та свобода дій та маневрів. Скануєте штриховий код — та сканер передає його на ПК по бездротовому каналу зв'язку або записує у пам'ять. У деяких сканерів з пам'яттю є можливість записувати дату та час сканування.

Сканери відрізняються вбудованою пам'яттю, яка розрахована на певну кількість штрих-кодів. Залежно від обсягу пам'яті різні моделі сканерів штрих-коду дозволяють зчитувати та зберігати неоднакову кількість штрих-кодів.

Для передачі даних у комп'ютер використовуються бездротові канали зв'язку або кредл. Кредл — комунікаційно-зарядний пристрій, який служить засобом передачі даних зі сканера на ПК. Крім того, у його функції входить зарядка сканера.

Принципи роботи бездротового сканера

Спочатку зчитується один керуючий штрих-код, потім сканер починає записувати штрих-коди у пам'ять. Потім зчитується інший керуючий штрих-код — та сканер відразу передає списком усі штрих-коди, які записав у пам'ять, на ПК по Bluetooh.

Інший варіант: якщо сканер втрачає зону покриття кредла, то він починає усі зчитані штрих-коди записувати у пам'ять. А коли повертається у зону покриття, то автоматично передає їх на ПК в облікову програму.

Сканер штрих-коду PROTON IMS-3190 Bluetooth

Сканер PROTON IMS-3190. Сканер працює у бездротовому режимі до 100 м від бази (підставки) по протоколу Bluetoot. Пам'ять на 2000 штрих-кодів.

Бездротові сканери добрі тим, що дають свободу пересування оператору. Бездротовий сканер штрих-кодів з пам'яттю використовується у магазинах роздрібної торгівлі, логістиці, на складах і в дистриб'юторських центрах.

Сканер штрих коду з пам'яттю Symbol CS 3070 від Motorola.

Symbol CS 3070-SR10007WW

За допомогою нього можна сканувати усі лінійні (1D) штрих-коди. Це невеликий та недорогий міні-сканер штрих-коду. Він має невеликі габарити та може поміститися навіть у кишені. Пам'ять такого сканера розрахована на велику кількість штрих-кодів. Він може зберігати усі зчитані штрих-коди або ж автоматично передавати їх по Bluetooth в облікову програму.

Сканер з пам’яттю

Сканери з пам'яттю належать до окремої групи бездротових сканерів штрих-коду та призначені для вирішення конкретних завдань. Найчастіше таке обладнання застосовується для здешевлення облікових операцій, коли є можливість обійтися без використання терміналів збору даних.

Купити бездротовий сканер штрих-коду

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA