Промислові сканери штрих кодів

Промислові сканери штрих кодів — окрема підгрупа сканерів штрихових кодів з посиленим захистом від зовнішніх впливів та міцним корпусом.

Крім захисту промислові сканери оснащуються додатковою світловою та звуковою сигналізацією про успішне сканування. Це зроблено для роботи зі сканерами в умовах зашумлених цехів підприємств.

На українському ринку промислові сканери штрихових кодів, в основному, представлені сканерами штрих-коду Datalogic та Zebra. Datalogic представляє сканери серії PowerScan. Сканер Datalogic PowerScan PD7100 розроблений для виробничих підприємств та особливо важких умов експлуатації.

Datalogic PowerScan PD7100

Надійна та зносостійка конструкція сканера забезпечена протиударним захистом — витримує багаторазові падіння на бетон з висоти до 2 метрів. У сканера пило-вологозахисне виконання рівня IP65 (захист від пилу — повністю, від струменів води у всіх напрямках).

Сканер Datalogic PowerScan PD 7100

Для бездротового використання, суворих умов експлуатації та зчитування двомірних штрих-кодів у виробника Zebra є базова модель — це сканер Zebra DS3678.

Zebra DS3678-SR

Сканер має найміцнішою конструкцією — він витримує падіння з висоти 2,4 метра на бетон. Дана модель володіє захистом від пилу, захистом від бризок та вологозахистом за стандартом IP67 — витримує оббризкування струменями води та навіть занурення у воду тривалістю до 30 хвилин.

Група промислових сканерів штрих-коду має відмінні характеристики: роз'єми та отвори герметизовані, віконце для променя сканування виконано з загартованого скла, корпус прогумований, гучна звукова індикація. Захищені сканери штрихових кодів призначені для використання на відкритих майданчиках, лініях збирання техніки та обладнання, виробничих ділянках з підвищеною вологістю та забрудненістю, холодильних складах.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA