CAS Corporation - ваговимірювальне обладнання

CAS Corporation (Південна Корея) була заснована у 1983 році, у 1990-му зарекомендувала себе як виробник електронних ваг. У наші дні компанія — провідний всесвітньо відомий виробник широкого асортименту обладнання для виміру ваги, призначеного для використання у торгівлі, найрізноманітніших галузях промисловості, у сільському господарстві, на транспорті та ін. Компанія випускає компоненти вагових систем для національних виробників вагової техніки.

CAS

Центральний офіс та виробництво CAS Corporation розташовані у Південній Кореї. Регіональні представництва знаходяться у США, Росії, Китаї, Туреччині, Індії та Пакистані. Обладнання CAS Corporation успішно продається більш ніж у ста країнах світу.

CAS Corporation

У вагах компанії CAS використовується тензометричний принцип вимірювання, продукція компанії проста у процесі експлуатації, надійна та має чудовий дизайн. Про надійність та якість продукції свідчать дані статистики: гарантійний ремонт або налаштування необхідні тільки одним вагам зі 100. Продукція CAS має міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Невисокі ціни на вагове обладнання CAS забезпечують його доступність широкому колу споживачів.

Моделі ваг CAS сертифіковані у Держстандарті України, а також органах, які відповідають за сертифікацію, у Росії, багатьох країнах СНД та Балтики. Ваги дозволені до використання на території цих країн.

Ваги CAS

Компанія CAS Corporation координує роботу представництв, забезпечує гарантійну та сервісну підтримку. Практично у всіх обласних центрах України є сервісні центри з ремонту та обслуговування вагового обладнання компанії КАС. На території СНД та країн Балтики діяльність дилерів та роботу сервісних центрів координує московське представництво CAS Corporation. Представництво КАС у СНД функціонує з 1994 року.

www.cas.co.kr

Задати питання

Продукція марки CAS Corporation, Южная Корея на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA