Кранові ваги CAS Caston-III

Кранові ваги CAS Caston-III

У модельний ряд «Кастон три» входять такі ваги: ​​3 THD, 5 THD, 10 THD, 15 THD, 20 THD, 50 THD і 100 THD. Всі моделі можуть бути поставлені у версії з радіоканалом. Модель 5 THD дуже рідко потрібна з радіоканалом, можливість серійного постачання уточнюйте при замовленні. Цілком можливо, що на складі компанії CAS цієї моделі ваг не буде, таким чином замовлення на п'ятитонні ваги з радіоканалом необхідно буде передавати у виробництво та поставляти їх «під замовлення».

У даний час кранові ваги з радіоканалом користуються все більшою популярністю. Крім віддаленої роботи (150-500 м) використання радіоканалу дозволяє під'єднати кранові ваги до комп'ютера та автоматично отримувати результати зважування в облікову програму, а також контролювати операції зважування та результати за допомогою відеоспостереження.

Моделі 50 THD і 100 THD виготовляються та поставляються під замовлення. Термін виготовлення та постачання до 90 робочих днів. Для розміщення замовлення на виробництві компанії CAS необхідна передоплата у розмірі 70% від загальної вартості ваг.

Ваги CAS Caston-III призначені для зважування вантажів, що переміщуються за допомогою крана. Зважування на кранових вагах статичне — для отримання точних результатів вантаж повинен бути нерухомо підвішений. При зважуванні у русі точних результатів отримати не можна. Для зважування ємностей з рідиною або інших «граючих» вантажів передбачена функція усереднення результатів зважування.

Рівень промислового захисту третіх кастонів IP65. Цифра «шість» вказує на те, що ваги повністю захищені від пилу і можуть працювати в умовах запиленості. Цифра «п'ять» вказує на те, що ваги будуть нормально функціонувати при впливі на них струменю хімічно не агресивною рідини. Кранові ваги CAS Caston-III можуть постійно працювати на вулиці при будь-яких погодних умовах: дощ, град, сніг, а також в умовах сильної запиленості. Зверніть увагу — занурювати у рідину ці ваги не можна!

Для деяких кранів (кранових гаків) можливо знадобиться встановлення додаткового перехідного кільця, зазвичай це п'ятнадцяти та двадцяти тонні моделі. Перехідне кільце поставляється за окрему плату та супроводжується необхідними документами та сертифікатами.

Гак ваг обладнаний засувкою з пружиною. Це забезпечує можливість швидкого та безпечного кріплення вантажів до гака. При постійному закріпленні оснащення (наприклад, строп), у гаку ваг передбачено спеціальний отвір для встановлення обмежувальної шпильки. Конструкція кріплення вагового гака шарнірна — він може обертатися навколо вертикальної осі, таким чином, датчик ваг додатково захищається від бічного скручування, що добре позначається на точності вимірювання та надійності ваг.

Кришка акумуляторного відсіку закривається герметично. Для цього використовуються засувки та гвинти. Гумова прокладка забезпечує необхідну герметичність і захист відсіку від вологи та пилу.

    

Зверніть увагу, в акумуляторному відсіку знаходиться загальний вимикач живлення. Він повністю вимикає живлення ваг від акумулятора.

Пломба державного повірника знаходиться у відсіку з акумуляторомЯкщо при роботі з вагами передбачається деяка перерва (до одного місяця) необхідно вимкнути живлення ваг від акумулятора за допомогою цього вимикача. У разі, якщо перерва у роботі з крановими вагами буде більше одного місяця, необхідно витягнути блок з акумулятором і періодично підключати його до зарядного пристрою. Необхідно уникати повного розряду акумулятора як при роботі ваг, так і при зберіганні (саморозряд акумулятора).

Пломба державного повірника знаходиться у відсіку з акумулятором. Фахівці стандартизації та метрології крім пломбування ваг, можуть завдати відмітку про проведення повірки кранових ваг на передній панелі цих ваг.

Ваги Кастон три — підтримують всі стандартні для кранових ваг функції: показування маси брутто, нетто та тари; вибірку маси тари до 100% від максимальної ваги вантажу, автоматичне встановлення нуля (якщо для зважування вантажів використовуються стропи їх вага буде обнулена), усереднення показань при нестабільному навантаженні («граючий» вантаж, розгойдування вантажу вітром, зважування цистерни з рідиною), підсумовування маси вантажів.

Для збільшення часу роботи ваг використовується режим зниженого енергоспоживання (вимикання індикатора або авто вимикання ваг). Час вимкнення при бездіяльності ваг можна запрограмувати самостійно. Сигнальний індикатор на лицьовій панелі спрацює та покаже, що акумулятор вимагає зарядки.

У комплекті з вагами поставляється два акумуляторних блоку. При цьому, один з блоків укомплектований акумулятором, для другого блоку акумулятор необхідно придбати. Такий підхід надає покупцеві вибір, у разі, якщо режим роботи на кранових вагах не припускає роботу у кілька змін і нема потреби у гарячій заміні акумулятора, можна трохи заощадити.

Для підприємств з цілодобовим режимом роботи, дуже зручно використання змінних блоків живлення (один працює, інший у цей час заряджається). У номінації «Робота без перерви» модель кранових ваг Caston III CAS безумовний лідер: заміна акумулятора — справа 30 секунд. Для доступу у відсік з батареєю необхідно відкрити дві засувки. Для дощових сезонів або при роботі в особливо вологих умовах, рекомендується додатково притягати задню кришку за допомогою болтів.

Шановні відвідувачі сайту, дана стаття і фотографії є предметами авторського права, і не можуть використовуватися будь-ким без згоди правовласника, авторів і фотографа (Flash studio). Якщо вам необхідний дозвіл на використання тексту або його фрагментів, фотографій на цій сторінці сайту (або хочеться отримати оригінали фото) зверніться в компанію «Восток» — співробітники компанії нададуть необхідну допомогу. 

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA