Мережі Wi-Fi у готелях

До бездротових мереж у готелі підключається все більша кількість Wi-Fi-пристроїв. Додатки висувають високі вимоги до смуги пропускання. Рішення для бездротових мереж у готелі має бути високопродуктивним та економічно виправданим.

Бездротові рішення Motorola WiNG 5 WLAN забезпечують доступ до всіх переваг стандарту 11n та ряду інших можливостей. Завдяки розподіленій архітектурі розширена підтримка QoS, систем безпеки та забезпечення мобільного доступу реалізовані на рівні точки доступу. Це дозволяє оптимізувати маршрутизацію та збільшити стійкість мережі. У результаті, бездротовий контролер більше не є «вузьким місцем», голосові програми працюють без перебоїв та запізнень, а потокове відео передається без порушень синхронізації.

Завдяки широкому асортименту точок доступу та гнучкості мережевих конфігурацій, замовник отримує мережу з необхідними йому параметрами, при цьому, необхідна менша кількість обладнання. Компанія Motorola надає своїм замовникам простий та економічно виправданий спосіб отримати більш високу продуктивність та швидкість, а також сформувати клієнтську базу лояльних гостей.

В асортименті Motorola є унікальні рішення для готелів, мотелів та студентських гуртожитків. Вони дозволяють модернізувати наявну дротову мережу з максимальною ефективністю.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA