Системи відеоспостереження для виробництва

У даний час IP відеоспостереження є стандартом для промислових підприємств. NVR IP відеоспостереження може містити у себе 1, 4, 8, 16, 20, 24, 32, 64, 128 відеоканалів, також можна об'єднувати кілька NVR в єдину систему та здійснювати перегляд і запис одночасно з усіх IP камер.

Використання IP відеокамер дозволяє отримати чітке деталізоване зображення у великій роздільній здатності, що дозволяє зменшити кількість встановлених відеокамер у порівнянні з аналоговою системою відеоспостереження.

Система відеоспостереження для виробництва повинна надавати можливості швидкого пошуку та аналізу подій. Такими можливостями володіють системи відеоспостереження Інтелект та Трассир. Яку конкретно систему застосувати залежить від особливостей підприємства, вимог до обліку та контролю, планах з автоматизації та аналітиці.

Інтелект дозволяє будувати розподілені масштабовані системи відеоспостереження з можливістю підключення систем доступу, охоронно-пожежної сигналізації, отримувати дані від облікового обладнання та облікових програм.

Інтеграція облікового обладнання та облікових програм з відеоспостереженням дозволяє контролювати кожну операцію окремо, швидко знаходити та переглядати у відеоархіву.

Трассир дозволяє будувати розподілені масштабовані системи відеоспостереження з можливістю автоматичного управління камерами, що дозволяє застосовувати цю систему для контролю великих територій з максимальною деталізацією.

Патріот — це проста система відеоспостереження для середніх підприємств з можливістю об'їдання серверів у єдину систему. Основна перевага — пошук по зміні у кадрі. Ця функція дозволяє швидко проаналізувати довільні події та знайти потрібний фрагмент відеозапису.

Sistemy videonablyudeniya dlya proizvodstva

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA