Компанія «Лукас»

Виробничо-торгова компанія «Лукас» була заснована як сімейний бізнес в м. Кременчук у 1995 році. На момент створення основний вид діяльності — продаж кондитерських виробів.

Відкривши у 1999 році власне виробництво, компанія пройшла шлях від невеликого цеху по випуску пісочного печива до великого виробничого підприємства.

Виробнича екскурсія була поєднана з впровадженням проекту автоматизації.

Було поставлено завдання з обліку та маркування відер з кондитерським наповнювачем та начинкою. Раніше облік вівся у журналі. Бланки заповнювалися вручну та клеїлися скотчем на відро. Йшло багато часу, операторам необхідно було тримати багато інформації в голові (назва, термін придатності, температура зберігання та ін.).

Наші фахівці запропонували рішення на основі товарних чекодрукуючих ваг з ПЗ «Сервер терміналів». Закупили обладнання, налаштували ПЗ, сформували макет етикеток, навчили персонал.

Тепер звітність ведеться не в журналах, а в електронному вигляді. Всі процеси зважування реєструються в обліковій програмі.

Кінцевий термін придатності генерується автоматично, в залежності від обраної номенклатурної позиції, та вказується на етикетці.

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA