Техніка для офісу

БФП — «комбайн — все в одному» — має під собою певний компроміс та усереднення параметрів складових пристроїв. Якраз це «усереднення» у деякій мірі можна віднести до мінусів багатофункційних пристроїв. Для деяких завдань, а також для вузько-професійної роботи необхідно купувати окремі пристрої: принтер, сканер, копіювальний пристрій.

Знищувачі документів — призначені для знищення паперових документів та інших носіїв інформації. За допомогою такого пристрою знищують інформацію, збережену на паперових носіях, а також на пластикових картах та дисках, шляхом механічного подрібнення, що гарантує режим секретної роботи підприємства.

У наші дні комп'ютер — це невід'ємна частина нашого життя. З кожним роком на всіх сучасних підприємствах збільшується кількість комп'ютерної техніки.

Комутатор (switch) є необхідним елементом для побудови локальної мережі.

З цифровим маркуванням фарбувальних стрічок та картриджів Zebra наводиться буквене маркування, наприклад, YMCUvK. Це маркування означає кольори риббона, які використовуються для друку, а також спеціальні покриття.

Офісний шредер призначений для невеликих компаній та офісів. Такий знищувач документів може використовуватися всіма співробітниками за необхідністю.

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA