Термінали збору даних

Компанія Argox — одна з лідерів галузі штрихового кодування, що займається розробкою та виробництвом обладнаання: принтери етикеток, сканери штрих-коду, термінали збору даних. У даний час продукція Argox продається більш ніж в 70 країнах і обсяги продажів збільшуються з кожним роком. Ціни на торгове обладнання компанії Argox дозволяють купувати якісне обладнання без високих фінансових витрат.

Argox PT-90 — термінал збору даних для автоматизації торгівлі та обліку. Призначений для збору, зберігання та обробки інформації про товар з подальшою передачею цих даних у комп'ютер.

Argox PT-60 — термінал збору даних з операційною системою Windows CE 5.0 та вбудованим лінійним зчитувачем штрих-кодів.

Великою популярністю користується термінал збору даних: CASIO DT-930. Модель ТСД CASIO DT-930 розроблена спеціально для роботи у несприятливих умовах. Максимальна висота падіння становить 1.8 метра.

Мобільні комп'ютери Casio серії DT-X8 — це одні з найбільш захищених терміналів збору даних для промисловості. По класу захисту конкуренцію може скласти серія MC9590 компанії Motorola, при цьому, у DT-X8 є свої переваги.

Casio DT-X7 спроектований таким чином, що термінал ідеально лягає руку, центр ваги розташований точно у середині, та всі ці зручності доповнює вага — всього 145 грамів!

Проста та надійна модель для роздрібних складів та магазинів. У серії є різні модифікації з сенсорним екраном (MC2180) та без. Завдяки наявності або відсутності якихось опцій можна значно здешевити рішення автоматизації.

MC2180 — модельний ряд серії MC2100 з максимальними опціями та комплектацією.

Серія MC3190 є продовженням добре знайомої споживачам лінійки MC3000, котра позитивно зарекомендувала себе. Захист IP54, падіння з висоти 1,2 м, волого-пилозахисний корпус, робота до-10°С. Wi-Fi та Bluetooth. Залежно від комплектації, моделі оснащуються лазерним (для одномірних кодів) або Image-сканером (для одномірних та 2D кодів).

MC9190-G

Серія промислових терміналів збору даних, вірніше — промислових мобільних комп'ютерів з рівнем захисту від вологи та пилу IP67!

У терміналах з RFID модулем вдало поєднуються дві технології — штрихового кодування та радіочастотної ідентифікації.

Компанія Motorola Solutions є світовим лідером на ринку телекомунікаційної продукції для підприємств, організацій та держустанов. Багаторічний досвід новаторських розробок Motorola у сфері терміналів збору даних, мобільних комп'ютерів та бездротових мереж допомагає підприємствам у переході з паперового документообігу на електронний. ТЗД Motorola Symbol підвищують продуктивність праці та скорочують час на виконання завдань, які раніше займали велику кількість часу.

VC5090 — транспортні комп'ютери для встановлення на навантажувачі та автомобілі, а також стаціонарно на робочих місцях з важкими умовами експлуатації.

VC6000 — серія промислових комп'ютерів — транспортний термінал збору даних, що монтується.

Мобільні комп'ютери серії WT4000 виконані в особливому дизайні — який забезпечує дійсно якісно новий рівень підвищення продуктивності співробітників складу та логістики.

Під «далекобійними» терміналами збору даних маються на увазі моделі з великою дальністю сканування штрихових кодів.

Для розвитку підприємства будь-якої галузі необхідне впровадження сучасних технологій обліку та контролю руху товарів, аналізу та збереження інформації. Використання терміналів збору даних (ТЗД) допоможе швидко та ефективно вирішити питання там, де потрібно проводити швидкий, точний облік, контроль та обробку даних, максимально усуваючи людський фактор.

Колективна інвентаризація та приймання товару декількома ТЗД. А також можливість колективного підбору загального замовлення декількома ТЗД.

Термінали збору даних Casio — це єдині термінали збору даних, які сертифіковані в Україні. Сертифікат відповідності підтверджує повну безпеку продукції.

Пристрої Zebrao для сканування штрихових кодів: термінали збору даних, сканери штрихових кодів, скануючі модулі, сканери 2D кодів, скануючі OEM модулі, програмне забезпечення для обробки даних сканування.

Компанія Zebra виробляє термінали збору даних, або, якщо говорити вірніше — мобільні комп’ютери.

ТЗД CASIO представлені у серіях: Casio DT-930, Casio DT-X7, CASIO DT-X8, Casio DT-X30, CASIO IT-300, Casio IT-800.

Основні варіанти зв'язку 1С та терміналу збору даних.

Усі термінали збору даних Alien Technology оснащені модулем радіочастотної ідентифікації.

Термінали збору даних Хонівелл — на українському ринку асортимент моделей представлений невеликий, частина найцікавіших та інноваційних моделей поставляється виключно під проекти.

З усього різноманіття терміналів збору даних на ринку ми відібрали найбільш оптимальні моделі, які підходять для вирішення різних завдань обліку.

Термінал збору даних (ТЗД) — пристрій, призначений для оперативного збору інформації про товар. В основному, застосовується для інвентаризації складу, обліку приходу або витрати товарів та інші операції у складському господарстві; організації виїзної (мобільної) торгівлі; у сфері послуг з виїздом до клієнта (логістика, кур'єрська доставка, склад).

У цьому розділі представлена інформація про термінали збору даних та мобільні комп'ютери для обліку та контролю. У нашому каталозі товарів та послуг ви можете купити термінали збору даних, підібрати моделі за характеристиками та параметрами. У статтях докладно описуються серії ТЗД та приклади їх застосування.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA