Знищувач документів

Знищувачі документів (шредер) — призначені для знищення паперових документів та інших носіїв інформації. За допомогою такого пристрою знищують інформацію, що зберігається на паперових носіях, а також на пластикових картах та дисках, шляхом механічного подрібнення, що гарантує режим секретної роботи підприємства. Назва «шредер» походить від англійського дієслова «to shred», що у перекладі означає «різати на шматки».

Знищення документа
Шредер 
— машина необхідна на кожному підприємстві або в організації, де співробітники мають справу з документами та іншими носіями інформації. Паперові документи, фотографії, дискети, компакт-диски, пластикові карти, що містять секретну інформацію, комерційну таємницю можуть стати потенційним джерелом проблем та неприємностей. Вони можуть заподіяти як фінансову, так і моральну шкоду, якщо потраплять до чужих рук. Організація, в якій стався витік унікальних даних, може позбутися прибутку, а держава — міжнародної довіри.

Купити шредер

У залежності від ступеня конфіденційності знищуваних документів, вибирають шредер (знищувач паперів) необхідного ступеня секретності, яка залежить від розмірів фрагментів розрізаного паперу. Чим вони дрібніші, тим важче відновити інформацію на знищеному носії. Європейським стандартом DIN 32757 (спеціально розроблений стандарт рівня таємності) встановлено 6 рівнів безпеки. Хоча, часто говорять про 5 класів таємності, не називаючи останній.

Перший клас: використовуються для утилізації загальної документації, наприклад, відрите листування. Знищувачі першого класу секретності розрізають листи паперу на смуги від 6 до 12 мм.

Ступінь захисту першого класу

Другий клас: шредери даного класу використовуються для ліквідації внутрішнього листування. У залежності від моделі можуть виконувати як паралельне, так і перехресне розрізання паперу. Розрізають листи паперу на смуги шириною до 6 мм.

Ступінь захисту другого класу

Третій клас: використовується для знищення конфіденційних документів. Залежно від моделі аркуш паперу ріжеться на невеликі прямокутні фрагменти 4х80 мм, або використовується паралельна різка на смужки не ширше 2 мм.

Ступінь захисту третього класу

Четвертий клас: знищувачі паперів, що відносяться до цього рівня, призначені для знищення секретних та цілком таємних документів. У знищувачів такого класу секретності використовується перехресна різка — частинки до 2х15 мм.

Ступінь захисту четвертого класу

П'ятий клас: для знищення паперів, що містять надсекретні дані. Знищувані матеріали подрібнюються на частинки до 0,8 х13 мм.

Шостий клас: шредери цього рівня знищують цілком таємні, особливої ​​важливості документи. Носії інформації після проходження через такий шредер відповідають попелу після спалювання. Фрагменти від 0,8 х4 мм.

Ступінь захисту шостого класу

 У залежності від обсягу утилізованих документів та потужності, шредери діляться на наступні групи

Персональні шредери — знищувачі паперів з невеликим обсягом знищення. Передбачається використання однією людиною безпосередньо на робочому місці або компанією з невеликим штатом співробітників. Персональний знищувач паперів займає мало місця: габарити такого шредера не більше урни для сміття. У нього низький рівень секретності, обсяги знищення до 10 аркушів за раз та простий набір функцій. Навантаження 50-300 листів на день.

Офісні шредери — застосовуються для колективного користування. Об'єм, швидкість та рівень безпеки підбираються у залежності від кількості користувачів та інтенсивності утилізації документації. Такі апарати часто ставлять у середніх та великих організаціях у копіювальних кімнатах. Рівень секретності у шредерів офісного типу найчастіше третій. Деякі моделі дозволяють подрібнювати не тільки друковану продукцію, а й пластикові карти, компакт-диски та інші необхідні до утилізації носії інформації.

Промислові або архівні шредери — використовуються для централізованого знищення документів у великих обсягах. Такий апарат має значні розміри та вимагає окремого місця у будівлі організації. Така незручність окупається максимальною швидкістю утилізації документів, можливість знищувати відразу пачку з 30 аркушів, утилізація становить від 500 до 35 тисяч листів на день. Такі знищувачі мають рівень секретності 4 та вище.

Якщо ви не можете визначитися з вибором знищувача документів або яку конкретно модель шредера купити, дзвоніть нам за телефоном (056) 720-90-37, надсилайте замовлення на електронну пошту vostok@pkf.dp.ua або з форми зворотного зв'язку на сайті. Наші фахівці допоможуть підібрати модель, яка буде відповідати вашим потребам та нададуть всю необхідну інформацію.

Знищувач документів

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA