Відеоспостереження для ваг

Звичайна система відеоспостереження з записом руху залишається малоефективною, якщо потрібно зафіксувати дані ваг. Аналіз того, що зважувалося, коли та які при цьому були показання, займає дуже багато часу, якщо робити його на звичайних відеореєстраторах.

Можна записати процес зважування за допомогою звичайної камери відеоспостереження. Але потім знайти в архіві які-небудь результати буде складно і займе багато часу. Власники деяких підприємств використовують такий варіант, але він не відрізняється високою ефективністю. Його єдиний плюс — дешевизна. При цьому, вони абсолютно втрачають той факт, що час власника, засновника та директора «коштує» дуже дорого! Тому витрачати його на рутинні операції моніторингу та нагляду абсолютно немає сенсу.

Ми пропонуємо особливі системи відеоспостереження для ваг, в яких реєструються та фіксуються всі зміни.

Переглянути — що і коли зважувалось — можна дуже швидко. Вибирається дата, випаде список — час і показання ваг. Огляд тільки одного дня займає дуже мало часу, якщо порівнювати зі звичайною системою відеоспостереження.  Крім цього, відразу видно позаштатні ситуації, наприклад, чи були зважування після закінчення робочого дня, виходять показання обладнання за межі норми.

Сфера використання відеоспостереження для ваг дуже широка — починаючи від лабораторних і ювелірних ваг до автомобільних і залізничних.

Автомобільні ваги Техноваги

Застосування системи відеоспостереження для ваг з реєстрацією всіх подій дозволяє автоматизувати не тільки облік зважування продукції, а й операції нагляду і моніторингу. Будь-які позаштатні ситуації аналізуються дуже швидко. Ви можете переглянути навіть, які документи при цьому оформлялися. Це, до речі, ще одна необхідна функція систем відеоспостереження для ваг з реєстрацією подій — фіксування номерів документів і одиниць номенклатури.

Система відеоспостереження для ваг і реєстрація облікових операцій може використовуватися на всіх виробничих і торгових підприємствах. Наша компанія реалізує проекти для автомобільних ваг (при визначенні маси будівельних матеріалів, зернових, промислових газів та ін.), для ювелірних та лабораторних (в ювелірних магазинах, ломбардах, при виробництві ювелірних виробів), для платформних ваг (на плодоовочевих базах, при випуску ковбас, у тваринництві у цілому), для металобаз. Ми розробляємо проекти для залізничних та кранових ваг для підприємств металургії.

Якщо вас зацікавила система відеоспостереження для ваг, то надсилайте свій запит і запитання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83. Ми виконаємо попередні розрахунки та зробимо для вас комерційну пропозицію. Якщо після ознайомлення з пропозицією ви будете готові придбати систему, але залишаться питання та сумніви, то ми спеціально для вас зберемо стенд, що моделює робочі операції. Ваші співробітники зможуть приїхати та переконатися у тому, що все функціонує на «відмінно». Якщо виникнуть зауваження та побажання, то вони будуть враховані та внесені до технічного завдання. Далі все відбувається швидко та просто: ви платите — ми впроваджуємо. На обладнання та роботи надається гарантія, підтримується оновлення програмного забезпечення, а також здійснюється модернізація системи у цілому.

Задати питання

Дивіться також

Вызов консультанта