Відеоспостереження для ваг

Звичайна система відеоспостереження з записом «по руху» є малоефективною, якщо потрібно зафіксувати дані з ваг.

Відеоспостереження за вагами

Можна записати процес зважування та вагу товару за допомогою звичайної камери відеоспостереження. Але потім знайти в архіві будь-які результати буде складно й це займе багато часу. Власники деяких підприємств використовують такий варіант, але він не відрізняється високою ефективністю. Його єдиний плюс — низька вартість. При цьому, вони абсолютно втрачають той факт, що час власника, засновника або директора цінується дуже дорого. Тому витрачати його на рутинні операції моніторингу та нагляду абсолютно не має сенсу.

Комплект для відеоспостереження

Аналіз того, що зважувалося, коли та які при цьому були показання ваг, займає дуже багато часу, якщо робити його на звичайних відеореєстраторах. Час — гроші! Мало того, на відміну від грошей, час — непоправний ресурс. Якщо гроші можна заробити, то повернути даремно витрачений час в принципі неможливо.

Ваги з відеоспостереженням

Ми пропонуємо спеціальні системи відеоспостереження для ваг, в яких реєструються та фіксуються всі зміни ваги та, при необхідності, дані з облікової системи (номера накладних, ПІБ водія, держ. номер транспортного засобу, продукція, сертифікати та ін.).

Ваги з відеоспостереженням

Область застосування найширша. Система вже успішно працює на таких об'єктах:

Підключення ваг в систему обліку

Фахівцями компанії Восток напрацьований значний практичний досвід по інтеграції ваг з системами відеоспостереження та системами обліку. На підставі результатів впровадження у різних сферах бізнесу: від роздрібного магазину до металургійного підприємства, ми зможемо підібрати оптимальне рішення під Ваше підприємство та особливості обліку продукції.

Переглянути що та коли зважувалося можна дуже швидко. Вибирається дата, формується список — час та показання ваг. Огляд тільки одного дня займає дуже мало часу, якщо порівнювати зі звичайною системою відеоспостереження. Крім цього, відразу видно позаштатні ситуації, наприклад, чи були зважування після закінчення робочого дня, виходять показання обладнання за межі норми.

Система відеоспостереження для ювелірних ваг

Сфера використання відеоспостереження для ваг дуже широка — починаючи від лабораторних та ювелірних до автомобільних та залізничних.

Відеоспостереження для автомобільних ваг «Техноваги»

Звіт з відеоспостереження за вагами

Застосування системи відеоспостереження для ваг з реєстрацією всіх подій дозволяє автоматизувати не тільки облік зважування продукції, а й операції нагляду та моніторингу. Будь-які позаштатні ситуації аналізуються дуже швидко. Ви можете переглянути навіть, які документи при цьому оформлялися. Це, до речі, ще одна необхідна функція систем відеоспостереження для ваг з реєстрацією подій — фіксування номерів документів та одиниць номенклатури.

Відеоспостереження для ваг та інтеграція з 1С

Відеоспостереження для автомобільних ваг обов'язково має містити встановлення камер, які будуть фіксувати номер автотранспорту та вантаж, що перевозиться.

DS-2CD2620F-I

Дані на відео та в обліковій програмі повинні збігатися. У будь-який момент часу можна проконтролювати, що відвантажували та які види продукції були занесені в облікову програму.

Камера відеоспостереження над кузовом вантажного автомобіля.

Відеоспостереження для автомобільних ваг

Камера відеоспостереження для зйомки автомобільного номера.

Відеоспостереження для ваг

Система відеоспостереження для ваг та реєстрація облікових операцій може використовуватися на всіх виробничих та торгових підприємствах. Наша компанія реалізує проекти для автомобільних ваг (при визначенні маси будівельних матеріалів, зернових, промислових газів та ін.), для ювелірних та лабораторних (в ювелірних магазинах, ломбардах, при виробництві ювелірних виробів), для платформних ваг (на плодоовочевих базах, при випуску ковбас, у тваринництві у цілому), для металобаз. Ми розробляємо проекти для залізничних та кранових ваг для підприємств металургії.

Якщо вас зацікавила система відеоспостереження для ваг, то надсилайте свій запит та запитання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83. Ми виконаємо попередні розрахунки та зробимо для вас комерційну пропозицію. Якщо після ознайомлення з пропозицією ви будете готові придбати систему, але залишаться питання та сумніви, то ми спеціально для вас зберемо стенд, що моделює робочі операції. Ваші співробітники зможуть приїхати та переконатися у тому, що все функціонує на «відмінно».

Якщо виникнуть зауваження та побажання, то вони будуть враховані та внесені до технічного завдання. Далі все відбувається швидко та просто: ви платите — ми впроваджуємо. На обладнання та роботи надається гарантія, підтримується оновлення програмного забезпечення, а також здійснюється модернізація системи у цілому.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA