TRASSIR ActivePOS

Модуль контролю касових операцій TRASSIR ActivePOS розширює можливості системи відеоспостереження TRASSIR, дозволяючи вести подієвий відеоконтроль торгових та облікових операцій, зважування, оформлення та проведення документів.

Основна вигідна від застосування модуля — це значне скорочення часу на аналіз ситуацій і пошук подій. Часто у рекламних статтях пишуть, що «Модуль TRASSIR ActivePOS виключає можливість шахрайства касирів і решти персоналу магазину, а також сприяє вирішенню конфліктних ситуацій з покупцями» — насправді це не так. Ні програмний модуль, ні система відеоспостереження виключити можливість шахрайства персоналу не можуть. Система дозволяє зафіксувати факт шахрайства та надати дані для аналізу та оперативних дій. По суті — повністю виключити не може, але допомагає значно скоротити втрати та оперативно реагувати на позаштатні ситуації. Крім цього, модуль дозволяє контролювати контролерів — змова охорони з шахраями — це один з найпоширеніших каналів втрат для підприємства.

Розбивка суцільного текстового потоку чека на набір подій, які містять всі дії касира, не всі з яких показуються у чеку покупця: операції з грошовою скринькою, реєстрація касира, нарахування знижки та багато інших.

Подієвий контроль касових операцій

Швидкий пошук в архіві подій
TRASSIR ActivePOS дозволяє проводити моніторинг операцій на касовому вузлі з автоматичним визначенням тривожних подій і із залученням до них уваги оператора.

На відміну від деяких систем подієвого контролю, що підтримують тільки «все своє», ActivePOS підтримує поширені касові, вагові термінали та лічильно-сортувальні машини від безлічі виробників.

trassir active pos

Можливості TRASSIR ActivePOS:

Розбиття суцільного текстового потоку чека на набір подій
Збереження не текстів чеків, а подій продажів, скасування, повернення, анулювання у базі даних з широкими можливостями пошуку будь-якої їх комбінації, поєднуючи номер чека, ім'я касира, часовий інтервал, суму покупки та ін.

  

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA