TRASSIR QuattroStation Pro

Гібридний мережевий відеореєстратор TRASSIR QuattroStation PRO застосовується для систем IP відеоспостереження. На одному сервері може записуватись до 128 каналів, зі швидкістю 25 кадрів/сек. на канал. Демонстрація — понад 100 каналів відео по 25 fps на 4 VGA монітори.

Вартість сервера включає ліцензію на будь-які IP камери Hikvision чи спеціальні пропозиції Dlink, Arecont, які придбані у каналі продаж DSSL. Базовий архів 2 Тб у комплекті, розширення до 10 жорстких дисків (20 Тб). 4 Гб ОЗУ, 2 мережевих адаптери 1 Гбіт. Опційне під'єднання до 32-х аналогових камер. Це може бути важливим при модернізації чинної системи.

При використанні IP відеокамери з внутрішнім накопичувачем на Flash чи IP сервера з жорсткими дисками, забезпечується подвійна надійність. Лише 1-2% (вартість SD карт для камер) до вартості системи відеоспостереження подвоять її надійність! У випадку розриву зв'язку камер з реєстратором, архів дублюється на вбудований накопичувач, а отже важливі події все одно будуть записані. Після відновлення мережі TRASSIR забезпечить доступ до даних у камерах.

Область застосування TRASSIR QuattroStation Pro:

TRASSIR QuattroStation Pro, у першу чергу, призначений для роботи з IP відеокамерами. Для підключення IP відеокамер застосовуються комутатори з підтримкою живлення клієнтських пристроїв – комутатори з PoE.

Зверніть увагу на потужність, яку споживають відеокамери. Для керованих відеокамер потрібно окреме живлення, потужності живлення комутатора не вистачить. За необхідності, у сервер можна встановити плати відеозахвату для аналогових відеокамер, як апаратним, так і програмним стисненням відеосигналу. Такий підхід дозволяє заощадити гроші при модернізації та розширенні системи відеоспостереження та під'єднати раніше встановлені аналогові камери.

Спеціальні та інтелектуальні функції TRASSIR

Привязка событий к видеоряду

У залежності від модифікації, відеореєстратори TRASSIR QuattroStation можуть записувати до 128-ми каналів відео максимальної роздільної здатності та у реальному часі зі швидкістю 25 кадрів за секунду на кожний канал. Роздільна здатність відео не має значення — це можуть бути IP відеокамери 10 мегапікселів, значення має бітрейт, який формується камерою, 128 каналів приводиться для 2 Мбіт на канал і архіву MultiStor з 10 дисків SATA II. Більший бітрейт знижує кількість каналів для запису.

NVR QuattroStation дозволяє одночасно з записом здійснювати перегляд «живого» відео – за кількістю підключених камер, відтворення відео з архіву, трансляцію у мережу великій кількості споживачів. Також всі інші операції з налаштування не переривають запису. Для запису більшої кількості каналів відеореєстратори використовують фірмову технологію MultiStor, яка рівномірно розподіляє записи по усім підключеним дискам. При виході з ладу одного з дисків, буде втрачена лише частина інформації, на відміну, наприклад, від технології RAID0 чи JBOD. Розподілення записів по всім доступним дискам також знижує навантаження на кожний окремий диск і не дозволяє третирувати запис при відтворенні чи копіюванні даних із якого-небудь диска. Підтримується режим циклічного запису.

Відеореєстратор TRASSIR QuattroStation записує відео у тому форматі, який використовують IP відеокамери чи IP відеосервера, підключені до нього. Наприклад, IP відеокамери Lancam та IP сервери Lanser використовують формат стиснення відео H.264 та аудіо OggVorbis. Обладнання Axis – формати JPEG та MPEG4, H.264 для відео. Інші IP камери та сервери можуть використовувати чи загальноприйняті стандарти ISO, або модифіковані чи повністю розроблені постачальником. Для будь-якого формату, QuattroStation, як і інші DVR TRASSIR у гібридному варіанті, буде записувати у «рідному» форматі камери, а для демонстрації на екран і відтворення архіву декодувати його.

Демонстрація на екран. NVR і гібридні видеореєстратори TRASSIR перші реєстратори, які здатні демонструвати на екрани понад 100 каналів відео з IP джерел. Це стало можливим з застосуванням фірмової технології TRASSIR — MultiStream для двох і більше багатопоточних IP відеокамер або IP відеосерверів. За замовчуванням, QuattroStation має 4 VGA виходи, до яких можуть бути підключені 4 VGA монітора (для роботи необхідний як мінімум один). Демонстрації та конфігурації (розкладки або шаблони) створюються за замовчуванням групами 4 і 16 відеокамер, але можуть бути налаштовані користувачем довільно як за кількістю камер на екран, так за їх пропорціями та розташуванням. Також VGA екрани можуть використовуватись для показування мережевих каналів з інших DVR, планів приміщень або території, додаткових вікон: CMS, AutoTRASSIR та ін.

Аудіозапис — всі відеореєстратори TRASSIR підтримують синхронний із відео запис аудіоінформації. Тобто, якщо DVR записує 64 відеоканала, він може одночасно записувати і 64 аудіоканала. Винятком є ​​IP відеокамери або IP відеосервери, у яких немає аудіоканалу. Детектування руху. Всі відеореєстратори оснащені детекторами руху. За замовчуванням, ви можете використовувати детектор повільного або швидкого руху. Для деяких моделей IP відеокамер і серверів можуть бути використані GenericDetector, які безкоштовно постачаються з DVR, і опційний багатофункціональний детектор SIMT, що має широкі можливості з детектування руху, особливо у вуличних умовах.

Робота мережею. Всі NVR, HDVR і DVR, що постачаються компанією «Восток», є мережевими. Це означає, що ви можете отримати доступ до них через мережу: переглядати живе відео, архів, керувати налаштуваннями. Також, з цих відеореєстраторів ви можете підключатися до інших відеореєстраторів TRASSIR, і навіть відеореєстраторів, які підтримуються системою non-PC, дивитися відео, архіви, керувати налаштуваннями та телеметрією PTZ.

Відеореєстратор QuattroStation Pro оснащений двома 2 гігабітними інтерфейсами. Один використовується для підключення до мережі з IP відео пристроями (джерелами сигналів), а інший — для підключення до мережі користувачів, які запитують дані з нього.

Доступ. Всі NVR TRASSIR QuattroStation Pro мають регульовані обмеження прав доступу до налаштувань і функцій. Ви можете призначити права користувачам, як перегляд певних камер, так і їх налаштування, доступ до архівів, мережевих функцій. Кількість користувачів із різними правами доступу не обмежена.

Керування телеметрією. Функції PTZ безкоштовно доступні у всіх відеореєстраторах TRASSIR. Всі DVR мають RS-232 або інші порти для підключення керованих відеокамер. Ви можете керувати мережевими IP відеокамерами, або камерами, що підключені до мережевих IP відеосерверів або до інших DVR. Підтримується більшість розповсюджених протоколів, таких як Pelco, Panasonic, Samsung і так далі. Якщо управління ведеться через IP відеокамери або сервери, то підтримуються протоколи, які вбудовані у ці пристрої. Цифрові відеореєстратори TRASSIR можуть бути оснащені ексклюзивною функцією — спеціальною технологією керування поворотними відеокамерами — ActiveDome.

Правила, події. Будь-яка подія, крім реєстрації у журналі, може бути використана для програмування реакції. Наприклад, DVR може відправити SMS або Email повідомлення по спрацьовуванню детектора руху. Або поворотна відеокамера може бути попередньо встановлена у збережену позицію по події з іншої відеокамери.

Відтворення архіву. В залежності від моделі, відеореєстратор може одночасно відтворювати понад 16 каналів відео. Пошук відеозаписів може здійснюватися як за часом, так і за подіями (CMS). Вибрані фрагменти можуть бути скопійовані на переносні носії. Ми рекомендуємо випробувати нашу фірмову ексклюзивну технологію ActiveSearch або ActiveSearch+ для роботи з архівом.

У відеореєстраторах TRASSIR використовується операційна система Windows XP Embedded. Це спеціальна ОС для вбудованих систем, оптимізована нами для використання як основи для надійної системи відеоспостереження. Користувач отримує тільки той інтерфейс, який йому необхідний для роботи з DVR. При увімкненні живлення оператор побачить тільки інтерфейс системи цифрового відеоспостереження TRASSIR. Він не зможе грати в ігри, підключатися до мережі Інтернет, качати фільми або вчиняти інші дії, наслідки яких можуть спричинити відмову системи. Адміністратор, маючи права доступу, володіє більш широкими можливостями з налаштування відеореєстратора.

Робота за розкладом. Запис може бути заданий з точністю до хвилини для кожної відеокамери як за детектором руху, так і постійно. Події в DVR можуть задаватись із відтермінуванням за часом або за виконанням у певний час.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA