Остерігайтеся фальшивих грошей (підробок, фальшивок)

Остерегайтесь фальшивых денег (подделок, фальшивок)Фальшивка може опинитися у гаманці навіть у самого чесного покупця або продавця. Як уберегтися від фальшивих грошей? Сьогодні це питання ставлять багато хто. Є два варіанти: розплачуватися всюди банківською карткою або купити детектор валют. Перший варіант у наших реаліях не зовсім здійснимий. Не у всіх торгових точках є банківський термінал, не беручи до уваги громадський транспорт. Найпростіший спосіб уберегтися від фальшивих грошей — перевіряти їх в ультрафіолетовому світлі. Сьогодні можна детектор валют купити за невелику вартість. Ціни стартують від 300 грн. Найпростіший УФ детектор зможе убезпечити вас від підробленої банкноти. Фальшивка під УФ лампочками яскраво світиться та на ній відсутні захисні знаки. Для стаціонарної торгівлі доцільно купити детектор, який працює від мережі 220 В. Для виїзної торгівлі рекомендуємо придбати мобільний детектор, який працює від батарейок. Де б ви не були, мобільний детектор валют PRO 4P подбає про справжність банкнот у вашому гаманці.

Усі ультрафіолетові переглядові детектори розрізняються по потужності та кількості лампочок. Чим більші та потужніші лампочка, тим яскравіше буде світитися підроблена банкнота.

Лічильник банкнот — справжність та перерахунок

Як швидко перерахувати об'єм готівки та одночасно перевірити їх на справжність? Два в одному — лічильник банкнот купити з вбудованою функцією детекції. Особливою популярністю сьогодні користуються лічильники банкнот PRO 40U NEO. Вони розраховані на торгові точки та невеликі каси. Якщо при перерахунку грошей виявиться підроблена банкнота — лічильник банкнот тут же зупинить перерахунок та верхня банкнота у приймальному лотку буде фальшивою або підозрілою, тобто на неї варто звернути увагу. Такі універсальні лічильники банкнот можуть звільнити місце на робочому столі та скоротити час на перевірку справжності банкнот. Немає потреби додатково купувати детектор.

Тип детектора по виду контролю

Задати питання

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA