Типи лічильників банкнот

Лічильники банкнот рахують банкноти, деякі ще мають функцію детектора валют. Більшість лічильників валют, такі як Magner або PRO, перевіряють справжність банкнот по захисних ознаках. У більшості лічильників вбудовані датчики здвоєності, які гарантують точну кількість банкнот. Це обладнання здійснює перерахунок з великою швидкістю та одночасно перевіряє справжність банкнот.

Лічильник грошей, або машинка для рахунку грошей, лічильна машинка, купюролічильна машинка — суть та принцип роботи їх від назви не залежить. Однак принцип роботи сприяє розділенню їх на дві групи: вакуумні та з ролико-фрикційним механізмом.

Вакуумні лічильники можуть перераховувати по кутку корінця банкнот. Таке обладнання може з легкістю перерахувати паперові матеріали певного розміру та щільності. Його використовують у банківських установах для перерахунку грошей та цінних паперів.

Однак у повсякденному житті частіше використовують лічильник банкнот з ролико-фрикційним механізмом. Валюта поміщається у подавальну кишеню, після чого ролики чіпляють її та подають у тракт. Завдяки обробці купюри внутрішніми оптичними датчиками на дисплеї показуються результати перерахунку.

Типи лічильників банкнот

Лічильники банкнот портативного типу. Це незамінний пристрій у тих випадках, коли немає можливості використовувати повноцінний лічильник банкнот.

Такі лічильники банкнот призначені для невеликих торгових пунктів та кас, які мають невеликий об’єм валюти для обробки. Час безперервної роботи таких пристроїв складає не більше 4-6 годин на добу. На нашому сайті портативний лічильник — PRO-15.

Лічильники банкнот офісного типу. Такі лічильники підходять для великих магазинів та підрозділів банків, не зв'язаних з інтенсивною обробкою готівки. Час безперервної роботи таких лічильників 6-10 годин на добу. Лічильники такого типу займають більшу частку ринку лічильників банкнот. Одні з загальновизнаних лідерів цього сегменту ринку — лічильник банкнот Magner 35 та PRO 40U NEO (виробництво Японія).

Magner 35-2003 лічильник для перерахунку банкнотЛічильник банкнот PRO 40U NEO

Лічильник банкнот банківського або HI-типу. Лічильники такого типу незамінні у касах банків та в інших розрахунково-касових організаціях. Лічильник банкнот може цілодобово (з технологічними перервами) лічити банкноти. Ці пристрої доволі дорогі, але при інтенсивній роботі вони виправдовують свою вартість.

Відмінні представники банківського типу лічильників — Magner 150 Digital лічильник сортувальник банкнот та PRO NC-3500.

Сортувальник банкнот PRO SFICMagner 150

Придбавши такий лічильник, можна бути упевненим, що він буде довго та без проблем лічити та перевіряти справжність банкнот.

Мультивалютний двокарманний лічильник-сортувальник банкнот Magner 175F.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA