Лічильник банкнот Magner 150 Digital

Робоче місце касира у банку — це обмежене місце, на якому мусить вміститися багато обладнання та техніки. Касир у банку виконує багато функцій одночасно та обладнання має йому у цьому лише допомагати. Без детектора, лічильника і сортувальника банкнот та іншої оргтехніки касиру не обійтися. А якщо робоче місце обмежене, тоді як розмістити всю потрібну техніку!?

Спеціально для банків і фінансових організацій розроблені лічильники банкнот банківського класу (типи лічильників банкнот). Один невеликий лічильник поєднує у собі функції перерахунку, сортування, перевірки дійсності банкнот за багатьма ступенями захисту. Гідним представником класу банківських лічильників є двокамерний лічильник банкнот — Magner 150 Digital.

Magner 150 Digital

Двокамерний лічильник банкнот Magner 150 Digital призначений для перерахунку та перевірки справжності валют: української гривні, доларів США, євро і російських рублів з визначенням номіналу, а також для сортування грошових знаків за номіналом, орієнтацією та роком емісії. Наявність бункеру відбракування дозволяє перераховувати та сортувати банкноти беззупинно. Русифіковане меню допомагає легко розібратися у широких можливостях Magner 150 Digital. Панель керування забезпечена російськомовними написами. Оригінальний дизайн і надійність роботи при інтенсивних навантаженнях підтверджують високу якість обладнання Magner.

Перевірка справжності банкноти включає зняття повного інфрачервоного образу банкноти, сканування на правильність розташування магнітних міток, перевірку відсутності загального фону люмінісціювання і свічення окремих міток та волокон в ультрафіолетовому світлі, перевірку розміру та оптичної щільності банкноти. Включення функції детекції для будь-якої валюти (UAH, USD, EUR, RUB) здійснюється натисненням однієї клавіші.

Банківський лічильник банкнот

Функціональні можливості

Можливість підключення принтеру:

Відмінні функціональні якості, висока надійність та легкість експлуатації роблять лічильник Magner 150 Digital одним з найпопулярніших у банківській сфері.

Використання багатофункціональних лічильників банкнот дозволяє банкам і фінансовим організаціям:

Сервісний центр компанії «Мобік» проводить технічне обслуговування лічильника Magner 150. Необхідно проводити технічне обслуговування (очищення) як мінімум один раз у шість місяців.

Технічне обслуговування лічильника

Частота ТО залежить від інтенсивності використання лічильника.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA